28 Kasım 2010

Marussia


Vay vay vay vay ! Part 2
İzninizle sizleri Rusya'da üretilen ilk spor otomobil olan Marussia ile tanıştırmak istiyorum :) Ben ona kısaca Mari diyorum, ahhh krasniy Mari! Krasniy Rusça'da kırmızı demek ama eskiden güzel anlamında da kullanılıyormuş. Kırmızı güzel Marim! Yalnız Mari'nin fiyatını duyunca (100.000€ civarında) içime bir kurt düşüverdi, Ferrari görünümlü şahin çıkmasın bu Mari?! 

4 yorum:

 1. :) Canım benim bir zamanlar da chevrolet niva çıktı. Bu uygun fiyatli jeep herkesin aklını çeldi :) En büyük sorun, Moskova'da en çok çalınan araba olması oldu :) bilemiyorum artık :D

  YanıtlaSil
 2. Krasniy Mariyi çok beğendim .
  Postunu okuyunca içimden aynı renkte oje sürmek geldi nedense.Arabayı alamıyoruz bari ojemiz aynı renk olsun değil mi ama :))

  Bir de internette gezinirken aşağıda linkini verdiğim siteye rastladım.Çok hoş şeyler var.Allah ne yetenekler vermiş diyorum bunları görünce.Blogger Rus ve Moskova 'da yaşıyor.Hani oralardan bir tanışıklık kurup blogunda bir röpörtaj filan ayarlarsın fibolar vs. ortak alanlarınız nasıl yapmış ne nedir vs. daha detaylı bize aktarırsın ne dersin?

  Umarım ilgini çeker.

  İyi pazarlar :)


  http://www.diary.ru/~magic09/

  YanıtlaSil
 3. Yok yok bu fiyat buna ideal! ;)
  Çok iyi anlarım ya ben!
  E.

  YanıtlaSil
 4. tarçınım; aaa dur daha dikkat ediyim ben o jiplere hiç farketmedim ben :)

  Nursencim; ahhh ben bu verdiğin linke girdim ve o kediciklere vuruldum! nasıl bir tekniktir nasıl bir yetenektir bu! paylaştığın için çok teşekkürler canım ;)

  Evom; ben çözemedim spor araba fiyatlarını geçen sefer gördüğüm Jaguar 350 bin teleydi, bu onun yanında çerez gibi kaldı kihh kihhh :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...