02 Mayıs 2011

Ayyy ayy ayyy!


Bu küçük adamın havuz merakı az kalsın benim yüreciğime inme indiriyordu!
Neyseki içine düşmedi kerata :)
Anne baba benim kadar telaş yapmadı yemin ederim!

11 yorum:

 1. Bu, çocuğun her hareketini kötü bir şey olacakmış gibi algılama refleksi sanırım Ortadoğu'ya ait bir şey! Batı'da saldım çayıra mevlam kayıra şeklinde yetişiyorlar.
  Daha mı az seviyorlar, hiç sanmıyorum. Ama çocuklar hatalarının daha bilincinde ve daha özgüvenli yetişiyor bence.
  Ama yine de kendi çocuğum olsa deli gibi peşinden koşturur muyum: Büyük ihtimalle evet!

  YanıtlaSil
 2. ben 33 yaşındayım ve hayatımdaki en büyük 2 korkumdan biri yüzmekti ama oğlumun gördüğü her su birikintisine atlama merakından dolayı bende 31 yaşında yüzme öğrendim. Ololi nin dediği gibi panik bizim kanımızda var sanki..Kii ben çok rahat bir anneyimdir herşeyi yapsın kendi öğrensin diye ama benim cüce oğlum atlıyor suya suyu yuta yuta girip çıkıyor yinede aynısıjnı yapmaya devam ediyor. Mecburen onuda 3 yaşında yüzme öğrenmeye götürdüm. :) çocuk bu ne yapacağı hiiiç belli olmaz ama fotograf çok hoş...

  YanıtlaSil
 3. Ololi; ay ben de kesin yapmaaa etme dur aman diyen o yaygaracı annelerden olurum, yaramaz bebemin değil ama benim ağzımın ortasına bi tane vurası gelir görenin kesin :)

  Hayatın Tatları; oyyy ne tatlıdır onun o halleri ama tam yemelik yaşlar, benim de bebem olsa ben de kesin tüm korkularımı onun için yenerdim, benden kocaman öpücükler minik prensine ;)

  YanıtlaSil
 4. doğru valla bizde var o panik hali.tatillerde o yabancı çocuklar sarışın olmalarına rağmen 8 saat güneşte olurlar bişi olmaz,2 yaşındaki çocuk iskelede dolaşır bişi olmaz.ben başında ourmama rağmen çocuk havuzunda 30 cm de pelin boğuluyordu 4 yaşında..

  YanıtlaSil
 5. Buket; ay Allah korumuş sarı papatyayı! Sakınan göze daha çok çöp batıyor sanırım :(

  YanıtlaSil
 6. ohaa, anası, babası tutmuyor geçtim, yanında bıle değil,allahım daha ilk kardede oraya düşerse düşüncesiyle baktım kareye,aha burdan kabardı kalbim pehh.

  YanıtlaSil
 7. AYŞEN; al benden de o kadar canım ;)

  YanıtlaSil
 8. Bu sahne bana şehzede mehmetin havuza düşüşünü hatırlattı :) kafasında koca kalpakla :))) hahahah :D yazık yaa kıyamam ne tatlı birşeymiş

  YanıtlaSil
 9. nesobaby; aayyyy öldü mü o minik şehzade? uzun zamandır seyretmedim de muhteşemi :)

  YanıtlaSil
 10. yok yok ölmedi cici annesi kurtardı heheheh :) pis yılan mahidevran kurtardı onu :))))

  YanıtlaSil
 11. Bende böyleyim ya. kırmızı ışıkta bekliyoruz bir gün. çocuğun biri yola koştu ama nasıl heycan yapmışsam ellerimi arabanın camına çarptım, çocuğu tutmak için atılıyordum. sanki tutacam :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...