11 Mayıs 2011

Kelebek


Bugün benim narin kelebeğimin doğum günü!!! O da benim gibi boğa kızı, o kadar benzer yanlarımız var ki... Düşünce yapımız, duygusallığımız, kırılganlığımız, doğa aşkımız, giyim zevklerimiz aynı, ben de bir teyze olarak bundan pek gururlanıyorum doğrusu! Biraz daha büyüsün en iyi arkadaşlarımdan biri o olacak, buna eminim... Güzel prensesim minik kelebeğim, sen benim canımsın ilk gözağrımsın, seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun canımın içi!!!

17 yorum:

 1. Maşallah senin kelep pek bir güzelmiş nice güzel yaşarsın birlikte inşallah

  YanıtlaSil
 2. Inga mınga kızım, Prensesimizle ilgili duygularını o kadar güzel ifade etmişsin ki eline ve yüreğine sağlık.O bizim kibar,duygusal ve tatli prensesimiz.Sizi heyecanla bekleyen Babiş.

  YanıtlaSil
 3. sağlıklı huzurlu mutlu bi ömür diliiyorum kelebeğine...nice mutlu yıllara

  YanıtlaSil
 4. doğum günü kutlu olsunn :)

  YanıtlaSil
 5. nice yıllara sağlıkla,mutlulukla...:)

  YanıtlaSil
 6. Canım Annemmm; Eveeeet herşeyimiz :)

  Şerife; çok teşekkürler, sizlere de sevdiklerinizle birlikte güzel günler diliyorum!

  Canım Babammm; senden yorum almak harikaaaa :) Biz de çok heyecanlıyız, gelmemize bişey kalmadı, çok özledim sizi çooook!

  xcelis; teşekkürler sevgiler :)

  Ezgiiiim; sağol tatlısı :)

  crazywomenrosemary; teşekkürler minik kelebeğime bu güzel dilekleri ileteceğim ;)

  YanıtlaSil
 7. Nice yıllara yaşlara :) Selin ile değil ama Derin ile aynı gün doğmuşuz ! :) Doğum gününe dair postu okumuştum fakat o zamanlar saqdece okuyup yorum yapamayanlardandım, çünkü yasaklıydı bloglar :( yazamıyordum yorum. Geçmiş olarak Derin'e de nice yıllar diye buradan diyeyim :) İlk kez teyze olacağım bende ağustosta, bakalım ilk göz ağrısı nasıl bir şey olacak merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 8. nil; aaa inanmıyorum sen de balık kızısın :) nasıl oluyor balıklar biraz tüyo versene bana ;) Ayrıca şimdiden gözünüz aydın diyorum canım... ben Selin'i ilk gördüğüm anı hala unutamam, o sahne dün gibi gözümün önünde, gerçekten çok güzel bir duygu, yeğenler çok seviliyor çoook, keşke daha yakınımda olsalarda onları hep öpsem koklasam :(

  YanıtlaSil
 9. Canım,yükselen çok fark ettiriyor burçlarda. Duygusallıktan kırılması gereken biri olmayım aslında. Ama yükselenim akrep ve %50'den fazla mantıkçıyım bu yüzden :)Yine de duygularıma bir kapılırsam kurtulmakta çok zorlanıyorum. :)Çooook inceyim, çooook içliyim. Kendime istediğim kadar karşı tarafa da aynı inceliği özeni gösteririm. İlgiyi fazla severim fakat göz önünde olmak istemem.Dost ve aşk ilişkilerinde önce ben değil önce Sen diyen biriyim..(bu bazen hata olabiliyor tabiki ama elimde değil) Süslüyüm ama rahatıma da düşkünüm. Hatıracıyım hatırcıyım. Hayal alemin de saatlerce yaşayabilirim :P :))Ve bununla çok mutlu olabilirim de ağlayabilirimde :)) Bir filme bir hafta ağlarım da günlerce korkarım da gülerimde. Duyguları ilk gün ki gibi belli bir süre muhafaza edebiliyorum.. :P Kararsızlıkta sınır tanımam bazen kendime bile illallah dedirtirim :P :) Bende böyle Canım. :) Balık evlenilsesi sevilesi insandır. Fakat kendi için zor biri, etrafına değil. Ya da biraz etrafı da etkilenebiliyor kendine zorlaştırdığı anlarda. :)) Ama her zaman şunu derim ; Mümkünse balık ve ikizler burcunda çocuk doğurmayın :P Hatta yeğenim konusun da çok yalvardım ablama lütfen balık olmasın ! :)Tembel bir aslan olacak miniğim :) Teşekkürler :) Şimdiden heycanlanıyorum o minicik ellerini kıpırdarken görmek, avuçlarım da minik tekmelerini hissetmek.

  Ayrıca bu cümleyi "yeğenler çok seviliyor çoook, keşke daha yakınımda olsalarda onları hep öpsem koklasam :(" Senden değil Nilüfer Abladan okuruz yakın zamanda ;)

  YanıtlaSil
 10. Hepinize tek tek cevap yazmıştım ama blogger'daki sorun nedeniyle yorumum silinmiş :(

  Kelebeğime bıraktığınız yorumlar için çooook teşekkürler, sizi seviyorum :)

  YanıtlaSil
 11. nil'cim senin bıraktığın uzun yorum da maalesef silinmiş, ama çok şükür ben onu okudum, balık burcuyla ilgili verdiğin tüyolar için çok teşekkürler canım, derinimle ilgili olarak bunları aklımda tutacağım ;)

  YanıtlaSil
 12. Nonim,
  Senin nezdinde Nilüferi de kutluyorum buradan..:) Ne de tatlı çıkmış Selincim.. Sağlıkla, mutlulukla nice mutlu yaşlara, senelere.. Öperim hepinizi..

  YanıtlaSil
 13. evrim; teşekkürler canım :)

  YanıtlaSil
 14. nice mutlu yıllara ve umutlu yarınlara kelebek

  YanıtlaSil
 15. Rica ederim Canım :) Fazla uzun yazmıştım ama bir çenesizliktir gidiyor bende bakalım :P Derin'in yükseleni de akrepse çok benzer olabiliriz karakter olarak. Aynı Gün doğduğumuz için. :)Nazarlar olmasın aman aman fakat bayılıyorum Derin'in gamzesine :)

  YanıtlaSil
 16. Çok tatlıymış maaşallah iyi ki doğmuş mutlu seneleri olsun ! dişlerini de fare yemiş hehehe :) öyle derlerdi bize küçükken noldu dişini fare mi yedi derlerdi :)))))

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...