17 Temmuz 2012

Ponente Baby

Bloglar hepimizin hayatına birşeyler katıyor di mi? Ben her ne kadar zaman ayıramamaktan şikayet etsem de bloglara göz atabildiğim zamanlarda hep yeni yerler keşfediyor ve yenilikleri takip edebiliyorum... Beğendiklerimi de denemek üzere mutlaka bir kenara not ediyorum. Geçen gün Elif'in blogunda Ponente Baby isimli bir bebek mağazasından bahsettiğini gördüm, tasarımlar o kadar benlikti ki ertesi gün kendimi Caddebostan'daki Ponente Baby'de buluverdim ve Nil'im için hastane süsleri sipariş ettim :)
Siparişlerim (teslimat yaklaşık 10 gün sürüyor) dün teslim edildi. Bu kapı süsleri istenilen renkte ve isimde hazırlanabiliyor... Ben içlerinde en çok "pamuk helva kapı süsü"nü beğendim, uçuk pembe, yeşil ve beyaz tüllerden yapılmasını istedim. 
Kağıt ponponları aslında kendim yapmayı planlıyordum ama bebek şekerlerini de kendim hazırladığım için daha fazla kendimi yormak istemedim. İki tül, iki de kağıttan ponpon sipariş ettim.
Herşeyi pembe renge boğmak istemediğim için ponponların renginin tıpkı bebek şekerlerimiz gibi pembe, beyaz ve mavi tonlarında olmasını istedim ;)
Lohusa şerbeti için de bu kağıt süslerin pembe-mavi renklisi yapıldı. Tüm bunlar bir arada hastane odasında nasıl duracak çok merak ediyorum, şu 14 gün çabucak geçsin hadiiiii :)
Ponente Baby'de süslerin yanında mevlit veya vaftiz töreni elbiseleri, bebeğin isim, doğum tarihi, doğum saati ve kilosunun yazılı olduğu özel kanaviçe yastıklar, mobilyalar, nevresim takımları, oyuncaklar, patikler gibi başka cici ürünler de mevcut...
Ponente Baby
Adres: Cemil Topuzlu Mah. Elif Apt. No:78 D:7 Caddebostan, İstanbul
Telefon: +90(216) 345 30 52
Harita için tık tık...

7 yorum:

 1. allahım çığlık çığlığa baktım her görsele desem yalan olmaz sanırım :) hepsi çok güzeller . Caddebostanda bana oldukça uzakkk :S ahh ahhh sizin süslerinizi yerim ben

  YanıtlaSil
 2. Artık iyice Noni'nin Nil'iyle fotoğrafını görmek istiyorum:) Sağlıkla gelsin, sağlık-mutluluk ve başarı ile büyüsün:)

  YanıtlaSil
 3. Sitemi kaynak gosterdigin, link koydugun icin tesekkurler. Hepsi cok seker secimler. Nil saglikla gelsin, annesi gibi zevkli olsun insallah:)

  YanıtlaSil
 4. Nil kısmetin hep böyle dolsun taşsın inşallah. Çok şanslı maşallah
  hazırlıklara bayıldım
  size suit hastane odası lazım :D

  YanıtlaSil
 5. henüz bebek olmadığı için aklımızın bir kenarında bulunsun bu magaza nonıcım çok güzel şeyler varmış..

  YanıtlaSil
 6. Evet nasıl sığacak bunca şey çok fena :) Çok şeker şeyler düşünmüşler ama.

  YanıtlaSil
 7. o bebek elbıselerı nasıl guzellıktelerdır

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...