19 Nisan 2013

Hatlar

Ohhh şükürler olsun! İnternetimiz sonunda bağlandı ve sesimi duyurabildim sonunda! Bir haftadır taşınma telaşımız vardı, neyseki işlerin büyük kısmı bitti. Bu koşturmalar sırasında Nil'imin 4. dişi de çıktı, bu seferki bayağı dişli bir şey çıktı ama! Hem Nil'i hem bizi iyi tokatladı hain diş! Sonra... Canım pırpırım ameliyat oldu, inşallah çok daha iyi olacak, sağlığına kavuşacak. Diğer arkadaşımın biricik kızı da öyle... İkisi için de dualar edip duruyorum. 2013 ne kara bir sene oldu böyle! Ama yine de beterin beteri vardır diyorum, bugünümüze de çok şükür. Son zamanlarda yaşadıklarım bana şu hayatta tek bir şeyin önemli olduğunu gösterdi: sağlık. O varsa mutlusunuz, o varsa herşey anlamlı, bu yüzden sağlığınızın kıymetini bilin ve gereksiz şeyleri kafanıza takmayın. Tamam mı? Anlaştık mı?
Geçenlerde bir okuyucum Miso'yu sormuştu... Cevap vermeyi atlamış olabilirim... Nil ve Miso'nun arası nazar değmesin çok iyi ;) Bizimki Miso'ya bayılıyor, ne zaman yanından geçse ya tüylerine ya kuyruğuna yapışıveriyor :P Garibim Miso'da başa gelen çekilir diyip kuzu kuzu yolduruyor kendini, esas şenlik Nil ayaklanınca başlayacak gibi duruyor, dur bakalım neler olacak :)

Prensesin odası yavaş yavaş şekillenmeye başladı, yakında perdeleri takılacak, güzel bir lamba da bulabilirsek bütün eksikler tamamlanacak. Her şey bitince fotoğraflarını çekip bloguma detaylarıyla birlikte koyacağım.

Hem çok güzel ve hem çok çıtır bir rakibim var, ne yapıcam hiçbir fikrim yok :) Prensimle kızımın arasından su sızmıyor, kıskanıyorum bu aşkı ben, pişşştt beni de aranıza alın bakiyim!
Bizden haberler şimdilik bu kadar. Kalın sağlıcakla!

3 yorum:

 1. Valla babalar ve kızları arasına girmek pek mümkün değil ;)

  YanıtlaSil
 2. Çok tatlısınız!... Allah nazarlardan saklasın sizi... Miso yu ben merak ediyordum çok özel bir pisicik olduğu için merak ediyordum tamda tahmin ettiğim gibi güzel anlaştı küçük prensesinizle...
  Bu arada resmen yazılarınıza muptelayım hergün blogunuzu açmadan duramıyorum...
  Ailecek gül cemaliniz hiç solmasın...

  Sevgiler Elif Çamur.

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...