25 Nisan 2013

Yürekten Teşekkürler!

Bir önceki yazıma değerli vaktini ayırarak cevap veren, mail atan, kendisinin/ailesinin başından geçenleri paylaşan hatta hiç üşenmeyip konu ile ilgili çeviriler bile yapan tüm güzel yüreklere teşekkür etmek istiyorum. Herkesin hikayesi farklı, ameliyat sonrası geçirdiği süreç başka ama şu bir gerçek ki ses kaybının geri dönüşümü var. Yazdıklarınız bizlere umut oldu, canım arkadaşımın yüreğine su serpti, dualarınız ruhumuza iyi geldi. Birazcık sabır ve moralle her şey mümkün olabilir! Böylesine güzel ve duyarlı yüreklere dokunabildiği için blogumu bir kez daha sevdim. İçimizde umut yeşermesine vesile olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, şifa arayan herkesin de Allah yardımcısı olsun diyorum...

7 yorum:

 1. İnsan başına gelmeyince anlayamıyor,eminim çok sıkılmıştır arkadaşınız bu duruma.Ama şükür ki rahatsızlığı tedavi edilebilirmiş.O yüzden hiiiç üzülmesin.Bence çok şanslı onu böyle seven ve düşünen bir akadaşı olduğu için.Dualarımız sizinle.Ennn en kısa zamanda şifa bulacaktır.Güzel düşünelim güzel olsun.Arkadaş faktörünü de sonuna kadar kullansın bence,şımarıklık yapsın biraz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağol Nazlı, evet çok şükür tedavisi mümkün, Allah kimseye dermansız dert vermesin...

   Sil
 2. Senin arkadaşın,bizim arkadaşımız zaten.. ama bence konuşmasa da kendine bir blog açıp yazabilir, belki onun yazdıkları da ileride birilerine çare olur, sevgilerimi iletiyorum,eğer kafasını dinlemek isterse Fethiye'de bir kahve içmeye bekliyorum :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım ne tatlısın sağol! Onun bir ara tuttuğu bir blog vardı ama uzun süredir yazmıyordu ben teşvik ediyim en iyisi iyi fikir ;) Ahhh Fethiye'de olsaydım şimdi keşke misss gibidir oranın havası ohh tadını çıkart canım!

   Sil
  2. 3 gündür çok sıcak,yazlıklarımızı giydik turistlerimizi bekliyoruz :)) Sevgiler bizden de...

   Sil
 3. çok tatlılar yaa süper ötesi olmuşy..

  YanıtlaSil
 4. Aaa.. Yoğunluktan kaçırdığım postlardan olmuş. Umarım şuan çok iyidir arkadaşın. Tüm hastalara şifalar diliyorum.

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...