08 Ekim 2013

Teyzoşla Foto Seansı

Hafta sonu Nil'in öğlen uyku arasına denk getirip küçük teyzoşumla küçük bir foto seansı düzenledik ;) Burada her fırsatta dile getiriyorum fotoğraf çekmeyi ne çok sevdiğimi, özellikle de portre fotoğrafçılığını... Teyzoşum da benim gibi bir fotoğraf sevdalısı, hatta yıllar önce Fototrek'e gidip ders almıştık birlikte, o dönem çektiğim fotoğrafları burada ve burada görebilirsiniz... Aslında yine ders almak ve kendimi bu konuda biraz daha geliştirmek istiyorum, bu sene için biraz zor ama seneye bunu hayata geçirmek istiyorum kesinlikle! Bu arada instagram kullanıyorsanız teyzem ig_junior'da güzel bebek fotoğraflarını yayınlıyor, çektiğiniz bebek fotoğraflarını siz de #ig_junior etiketi ile paylaşabilirsiniz... Güzel bir akşam üstü dilerim herkese!

2 yorum:

  1. Canım nasıl mutlu oldum bir bilsen:)) Uzun zamandır beni bu kadar güzel fotoğraflayan olmamıştı. Çok beğendim birtanem:)) Bence sen bu işi daha ileri götürmeli ve meslek haline getirmelisin çünkü son dönemde bu çalışmalarını çok başarılı buluyorum ve beğeniyorum:)) Seni seviyorum bebeğim..Ne kadar anne olsan, büyüsende sen benim hep bebeğim olarak kalacaksın unutma....

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Canım Lebişim benimmmm seni fotoğratlamak benim için bir zevkti, keşke daha sık gerçekleştirebilsek bunu! Ben de seni çok seviyorum anne yarım benim!!!

      Sil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...