04 Kasım 2013

Bad Hair Day

İyi haftalar! Umarım hafta sonunuz güzel geçmiştir. Bizim zamanımızın çoğu Nişantaşı ve Beşiktaş trafiğinde geçti diyebilirim. Bundan mıdır bilinmez saçlarım hep elektriklenmiş şekildeydi, ortadan ayırdım, sağa attım sola attım ama bir türlü şekle sokamadım. Böyle anlarda dümdüz saçlı olmayı nasıl istiyorum bilemezsiniz!
Cumartesi günü Choies sitesinden seçtiğim ve içinde kendimi çok mutlu hissettiğim asker desenli kazak ve deri görünümlü eteği giydim...
O gün önce Citys'e gittik, ordan da Beşiktaş çarşıya indik. Orada çok tatlı bir okuyucumla tanıştım! Ekim ayının çekilişinde PartiAvm'den çek kazanan, İrlan Takı'nın tatlı sahibesi Esin ile takı dükkanında buluştuk, Nil ortalığı kolaçan ederken (Allahtan prens vardı yoksa halim yamandı!) biz de sohbet ettik. Sevgili Esin bu ayki çekilişim için harika bir teklifte bulundu! Detayları bir sonraki postuma bırakacaktım ama her nasılsa bloggerın azizliğine uğradım heralde ben yayınla demeden o yazımı yayına sokmuş, birkaç gün içinde çekiliş yazım burada yer alacak ;)
Ay deli kız gibi her hafta başında aynı şeyi söylüyorum ama napıyım kapanış konuşması için iyi oluyor, ne diyorduk iyi haftalaaar :)
Kazak: Choies
Etek: Choies
Botlar: Derimod
Çanta: Jennifer Moore
Yüzük Evihan
Küpe: Diva (Moskova)

7 yorum:

 1. Noni ortak bir arkadaşımız daha oldu :) Esin benim ortaokuldan arkadaşım
  Gül Saim

  YanıtlaSil
 2. galiba herkes kendinde olmayanı istiyor bende her dışarı çıkışımda keşke saçlarım biraz daha kabarık olsaydı diye içimden geçiriyorum.

  YanıtlaSil
 3. bence saçların çok hoş cicim benimkide ne düz ne dalgalı fönsüzken kezban gibi görünüyorum ya dalgalandırmalı yada düzleştirmeliyim çalışan bir insan olduğumdan toplayıp toplayıp gidiyorum (bknz:birzamanlar katya noniş:)))))))

  YanıtlaSil
 4. Bende saçlarımı çok sorun ederim taa ki bir arkadaşım herkes sönen saçlardan şikayetçi kabarık doğal saçları olsun iye çabalıyor sen söndürmeye uğraşıyorsun diyene kadar ;) bence sizinkiler de çok güzel görünüyor ayrıca yüzüğünüze bayıldım, iyi haftalar :')

  YanıtlaSil
 5. Saçlarınız düz bir de yağlı olsaydı emin olun hiç istemezdiniz düz saçlı olmayı. Neredeyse her gün yıkamanız gerekir. Saçınız açık gezerseniz akşamına yağlanır. Kabartmak için çatlarsınız her daim başınızın üstünden tır geçmiş gibi bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Hem düz saçlar da elektrikleniyor. Demem o ki saçlarınızın kıymetini bilin size kötü görünen hali bile çok havalı :)) Fotoğraflar çok güzel, bu tarz yakışmış size :)

  YanıtlaSil
 6. Saçının kötü hali mi bu? ben bayılıyorum saçlarına
  Aslıhan hn. la aynı dertten muzdaribiz. az dalgalı ve yağlı saçlarım var. ne yapsanız yaranamazsınız o saçlara.

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel olmuşsun Noni! bir kıvırcık olarak seni çok iyi anlıyorum :) Olsun her halimizle güzeliz, buklelerimizin havası yeter hayatım ;) Bu arada Decaf Latte ve Çılgın Mevdoş artık yazmıyorlar mı? Severek takip ediyordum ama uzun zamandır güncellemiyorlar, lütfen onlara sevgimi iletir misin? Özledim bilsinler.. :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...