08 Kasım 2013

İrlan Takı'ya teşekkürlerimle!

Hiç beklenmedik bir anda İzmir seyahatimiz ortaya çıktı, bu demek oluyor ki koca bir valizi Niloş'un giysileri, ilaçları, oyuncakları, ıvır zıvırı ile dolduracağım, bu işi yaparken muhtemelen kafayı tırlatacağım ve bir dakika yerinde duramayan bir cimcimenin uçuş boyunca uslu durması için dualar edeceğim :) Kısacası önümüzdeki günlerde yoğun olacağım, bu yüzden gitmeden çekilişimi tamamlamak ve kazananı açıklamak istedim!
Bu ayın talihlisi 37. sıradaki Bkl Osi oldu. Kendisini tebrik ediyor, küpelerine gecikme olmadan kavuşması için bana iletişim adresini bugün yollamasını rica ediyorum... Gitmeden kargoya verebilirsem çok iyi olur doğrusu ;)
Birbirinden güzel küpelerle bu ayın çekilişine destek veren İrlan Takı'ya ve bu küpelerin tasarımcısı sevgili Esin İrlan'a teşekkür ediyor sevgilerimi gönderiyorum!
Aralık ayının çekilişinde buluşmak dileğiyle!
Arkamdan su döküyorsunuz di mi ;)

6 yorum:

 1. Aaaaa!
  Aaaaaaaaaaaaa! ay çok şaşırdım çok sevindim bayılmıştım! tamam dur nereye yolluyoruz nereden yolluyoruz, hangi kameraya el sallıyoruz?! ağzım açık pişmiş kelle gibi sırıtıyorum şu an! Noni'cim teşekkürler gerçekten. İrlan Takı, bir daha geldiğimde size özel olarak teşekkür edeceğim!

  YanıtlaSil
 2. Sibelcim, iyi yolculuklar. Seni de nili de opuyorum canım benim. Totemimizi unutma tekken nil seni uzmeyecek ve uyuyarak yolculuğunuzu tamamlayacaksiniz, ilkinde olduğu gibi. Kocaman öpüyorum. Sevgiler. ....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin totem yine işe yaradı tatlım, çok şükür sorunsuz geldik İzmir'e, öperim sizi prensesler :)

   Sil
 3. Küpelerim bugün harika bir paket ve sımsıcak cümlelerle geldiler, özel hissettirdiğiniz için İrlan Takı ve canım Noni'ye teşekkürlerimle!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekrar güzel günlerde kullanmanız dileğimizle, mutlu olmanıza çok sevindik. Yolunuz Beşiktaş'a düşerse sizi mağazamız İrlan Takı'da görmek isteriz:) Sevgiler...-Esin İrlan-

   Sil
  2. Küpelerini güzel günlerde kullan Arzu'cuğum!
   Esin'ciğim bu güzel ve keyifli çekilişe desteğin için tekrar çok çok teşekkür ederim, bu arada ben de kendi küpemi keyifle takıyorum :)
   Sevgilerimle!

   Sil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...