03 Ocak 2014

Firmoo Çekiliş Sonucu - Güncellendi !!!

2014'ün ilk yazısını yazıyorum yuppiiii :) İlk yazım çekiliş sonucuna denk geldi! Aslında sırada yayınlamak istediğim çok şey var ama sponsorlarımın ricasını kıramadığım için bir türlü diğer yazılarıma fırsat kalmıyor. Buna Nil'in asabiyetini de eklemek lazım tabii! 2 yaş sendromuna erken mi girdik ne! Bu yüzden fırsat bulamıyorum yeni yazılar girmeye, inşallah 2014'te çok daha verimli bir blogger olurum da siz sevgili okuyucularımı ihmal etmemiş olurum!
Şimdi sponsorum Firmoo tarafından düzenlenen gözlük çekilişinin sonucunu açıklayabilirim :) Çekiliş şartlarını yerine getiren 66 kişi arasında şanslı isim 2. sırada yorum bırakan, blogumun da eski sponsorlarından ve şanslılarından olan Martenitsa's Handmade Jewellery yani sevgili Esin oldu, kendisini tebrik ediyorum, gözlüğünü güzel günlerde takmasını ve dünyaya hep pozitif pencereden bakmasını diliyorum!
Gözlüğü kılpayı kaçıran KAANIM'dan yine mi olmadı diye bir yorum bekliyorum şimdi :) Kazanamayanlar lütfen üzülmeyin 2014 için çok güzel çekiliş fırsatları sizleri bekliyor. Yıllardır bu çekilişleri düzenlediğim için biliyorum, bir gün şans sizin de kapınızı çalabilir ;)
Bu arada bir güncelleme yapmak isterim hemen! Firmoo çekilişe katılan 5 kişiye de klasik gözlük serisinden herhangi bir gözlük için %50 indirim kuponu vereceklerini ve kargonun da ücretsiz olacağını söyledi. Hemen isimleri belirledim. Buna göre:
5. sıradaki berrin
21. sıradaki gesege
3. sıradaki KAANIM
20. sıradaki Ebru Paker
65. sıradaki Sosyete Pazarım
%50 indirim kuponu kazandılar. Kargo da ücretsiz olacak. Kuponlarını kullanmak istiyorlarsa mail adreslerini bana iletsinler, ben de Firmoo yetkilisine ileteceğim.
Teşekkürler :)

6 yorum:

 1. Şans meleğim Nonim, çok teşekkürler..Çok öperim seni ve güzel prensesini:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gözlüğünü güle güle kullan canım! Ben de seni ve minik prensesini öpüyorum!

   Sil
 2. Aynen canim bu kezde olmadi napalim kismet evet bu kez gercekten kil payi olmus :) ESRA

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Esracığım güncelleme yaptım şimdi, %50 indirim kuponu kazandın :) Teselli ikramiyeni kullanmak istersen mail adresini bana ilet olur mu?

   Sil
 3. Gule gule kullansinlar :) napalim şans ;)

  YanıtlaSil
 4. %50 indirim kazanmışım mail adresim sosyetepazarim@gmail.com :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...