25 Haziran 2014

Bulut

Ablam ve yeğenlerim geldiğinden beri bulutların üstünde gezinmekteyim :) Uzun bir süre bu ruh hali içinde olacağım için onları karşılamaya giderken de bembeyaz bir bulutu andıran dantelli elbisemi giydim. Sizlere de ayaklarınızı yerden kesecek bir gün dilerim!
 
Elbise: Front Row Shop
Clutch: Zara
Küpe: Koton
Ayakkabı: K7
p.s. Haziran ayı çekilişi halen devam ediyor, katılmak isterseniz bir alt posta sizi beklerim :)

5 yorum:

 1. Dantel tül ve beyaz...harika.. bu sene kesin bu içini barındıran bir elbise hayalim var benim de..
  mutlu çarşambalaaarr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım, beyaz renk yazın favorim oluyor benim de :) Sana da mutlu perşembeleeeerrrr :) :) :)

   Sil
 2. Merhaba, sizin bebişin Engin Akyürek*le olan fotosunu Engin Akyürek'in facebook fan sitelerine alıntılamışlar. Bilmiyorum haberiniz var mı..Selamlar..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba sizin sayenizde haberdar oldum bende, hatta birkaç tanesine fotoğrafı izinsiz kullandıklarını en azından kaynak belirtmeleri gerektiğini söyledim, onlar da özür dileyip hemen kaynak belirttiler, ama Engin Akyürek'in o kadar çok fan sayfası var ki hangi birine yazacağımı şaşırdım :) Gerçi ben de onun bir fanı sayıldığım için kızamıyorum onlara, kötü yorum olmadığı sürece paylaşmalarında bir sakınca yok :) Niloşu tüm Engin fanları tanıyor artık :)

   Sil
 3. Evet haklısınız. Ben sizi takip ettiğim için tabii resmi görür görmez tanıdım. Yorumlar da çok olumlu zaten...fan sayfalari yayınlanan her yeni fotoyu birbirlerinden alıntıladıkları için başetmeniz biraz zor...Nil gibi tatlı bi bebişle ilgili de olumsuz yorum olmaz zaten..sevgiler ..ses(s)iz

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...