19 Ağustos 2014

ILAN

Ablamların ardından hayatımız yine eski rutinine döndü, onları çok arıyorum, mutlu bir anımda keşke onlar da şimdi burada olsalardı diyorum ama şu da bir gerçek ki bu gidip gelmeleri yıllar içinde içime sindirmiş durumdayım, artık eskisi gibi üzülmüyorum, mutluyum onlar için ve kendi adıma da onlarla birlikte geçirdiğim zamanlar için...Yeter ki sağlıklı olalım hepimiz, en önemlisi bu benim için...
Canım ablam bu gelişinde bana öyle özel bir hediye getirdi ki, kara kedi aşkımı iyi bildiği için bu kutuyu özel olarak yaptırmış. Gözleri bile yeşil, aynen Miso'm gibi :) Kara kedili kutumu görür görmez bayıldım ama esas beni şaşırtan şey bu güzel cam kutuyu yapan kişinin eniştemin amcası olduğunu öğrenmem oldu! İlhan Amca'nın camdan böyle harikalar yarattığını bilmiyordum! Vitrayı, etrafındaki bakırı, tüm deseni baştan sona kendisi yapıyormuş, inanılmaz doğrusu!
Kutuyu açınca kapağın düşmemesi için minik zincir bile düşünülmüş, harika di mi?
İlhan Amca'nın yaptığı diğer cam işlerini Etsy sayfası ILAN'da bulabilirsiniz...
"Dear uncle İlhan, my box is so adorable and unique, I still can not believe you made this, how lucky I'm that it made all this way without any damage, thank you so much!"

2 yorum:

  1. Ailecek sanatçı ruhlusunuz zannımca:)

    YanıtlaSil
  2. Çok hoş ve özel bir hediye..güle güle kullan..

    YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...