05 Ağustos 2014

Sheinside Çekiliş Sonucu

Sheinside çekilişi sona erdi! Vakit ayırıp çekilişe katılan tüm okuyucularıma teşekkür ederim :)
Kazanan isim 28. sırada yer alan Pınar Tatlısu Moralı oldu, kendisini tebrik ediyorum! Sevgili Pınar'dan bu linkten seçeceği 2 ürünü iletişim adresi ile birlikte bana mail olarak göndermesini rica ediyorum... 
Sponsorum Sheinside'a da bu güzel hediyeler için ayrıca teşekkür ediyorum! Eylül çekilişinde buluşmak dileğiyle!

2 yorum:

  1. Nonicim alışveriş yaptığın uzakdoğu siteleri ve sitedeki ürünle gelen ürün açısından en memnun eden siteleri bi postta yazar mısın? Bi de ödemeyi nasıl yapıyosun? Paypal şart mı? Türkiye'de kullandığımız kredi kartı ile alım yapılabiliyor mu bi de çok sordum biliyorum ama kaç hafta sürüyor gelmesi, bi bi de gümrük sorunu oluyo mu?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tabii canım bir ara yazarım, ben genelde alışveriş yaparken sanal kartımı kullanıyorum, ürünlerin gelmesi 3-4 haftayı bulabiliyor, 100 doların altında alışveriş yaptığın sürece de gümrüğe takılmıyor veya vergi ödemek zorunda kalmıyorsun, benim şu ana kadar alışveriş yapıp da elime ulaşmayan bir kargo olmadı, hepsi sorunsuz şekilde elime geçti ama ufak tefek sorunlar olabiliyor mesela bir tanesi seçtiğim kolyeyi değil başka bir tanesini gönderdi, ama sonradan telafi hediyesi yolladılar, yani böyle aksilikler de olabiliyor ama genelde ben çok memnunum çünkü çok hesaplı :)

      Sil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...