02 Kasım 2014

Füsun & Seyhan'la Kışa Merhaba Partisi

Blog dünyası bana çok güzel dostluklar kattı, belki de bu yüzden yıllardır bıkmadan usanmadan yazıyorum. Bu iki tatlı anneyi de blogger anneler için düzenlemiş oldukları şahane Yaza Merhaba Partisi'nde tanıma fırsatı bulmuştum. Seyhan ve Füsun; hem güler yüzlü ve cana yakınlar hem de yaptıkları işi ciddiye alıyorlar. Dört dörtlük organize oldukları için de tüm konuklarının keyifli zaman geçirmelerini sağlıyorlar. Bu yüzden onları gerçekten tebrik etmek istiyorum. Bunu onlara da söyledim bence düzenledikleri bu etkinlikleri kesinlikle profesyonel anlamda bir işe çevirmeliler. Anadolu Yakası'ndaki anneler için düzenleyecekleri etkinliklerin hepsinde gözüm kapalı yer almak isterim ben :) Seyhan'cığım Füsun'cuğum bence bu teklifimi ciddiye alın ;) Bu güzel partinize bizi de konuk ettiğiniz için ikinize de çok teşekkür ediyorum, ben ve Nil'im anne kız yine çok güzel zaman geçirdik, ellerinize emeğinize sağlık!
Füsun ve Seyhan'ın Kışa Merhaba Partisi Happy Nest'te düzenlendi. Çocuklar oyun bölümünde hem bir şeyler atıştırdılar hem de aktivite yaptılar, biz de yan taraftaki kış bahçesinde gönül rahatlığıyla oturduk, sohbet ettik.
Tek çocuk, çok çocuk, sayısı farketmez bana göre hepsi can hatta can suyu onlar! Şu anda içinizde blogumu okuyanlar arasında çocuk yapıp yapmama konusunda kararsız kalanlar var ise kesinlikle yapın durmayın derim çünkü hayat onlarla çok daha güzel ve anlamlı! 
Biz de hazırızzzz :)
 Happy Nest'in hazırladığı büfe çok iştah açıcıydı doğrusu! Ben özellikle sebzeli kişe bayıldım, tarif almadığıma da pişman oldum.
Çocuklar karınlarını doyurduktan sonra aktivite bölümünde mask yaptılar.
Aktiviteden sıkılanlar da kendisini bahçeye attı ;)
Biz de sponsorların ürünleriyle ilgili verdikleri bilgileri dinledik. 
Yeni çıkan ürünleri inceleme ve deneme fırsatı yakaladık.
Hem ben hem de Nil'im için çok keyifli bir gün oldu. Sevgili Füsun ve Seyhan'a tekrar çok teşekkür ediyor, ikisine de kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum :)
Teşekkürler...

2 yorum:

  1. Bayılıyorum böyle blog toplaşmalarına...ve çok özeniyorum... Daha güzellerine inşallah ve bir gün ben de katılırım inşallah.
    mutlu haftalar

    YanıtlaSil
  2. Yaa Nil senin o hallerini yerim ben.. Ne kadar cici olmuşsun!

    YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...