08 Aralık 2014

Dükkan Leyla

Merhaba, haftaya cıvıl cıvıl bir başlangıç yapmak istedim :) Bostanlı'da çok sevdiğim, Nil'imle ne zaman bir gezintiye çıksak mutlaka içeriye girip bir göz attığım, ya kendime bir takı ya da bir sevdiğime biblo alıp yüzümde tebessümle ayrıldığım bir yer olan Dükkan Leyla'yı paylaşmak istedim sizlerle bugün...
Aslında gidip gördüğüm ve beğendiğim her mekanı blogum için fotoğraflamaya can atarım. Ama gelin görün ki ben normal hayatımda hiç girişken ve konuşkan biri olmadığım için (yanaklarım ve kulaklarım hemen al al olur!) çoğu zaman buna cesaret edemem ve bu isteğim içimde kalır :) Hoş birkaç defa cesaretimi toplayıp "mağazanızı blogum için fotoğraflayabilir miyim?" diye teklif ettiğim yerler olmuştu ama "hayır kesinlikle ürün çekimine izin veremiyoruz" veya "blog mu o ne oluyor ki?" gibi cesaret kırıcı yanıtlar yüzünden alı al moru mor çıkmıştım :) Ama İzmir'e bu son gidişimde tüm cesaretimi topladım, Dükkan Leyla'nın sahibesi sevgili Özlem Ezgi Hanım'ın güler yüzlülüğünden de güç alarak bunu teklif ettim ve kendisinden olumlu yanıt alınca büyük bir mutlulukla fotoğrafladım güzel dükkanını!
Rengarenk biblolar, el yapımı seramik duvar panoları, mineli kolyeler, el yapımı deri bileklikler, bronz yüzükler, oyalı küpeler, nazarlıklar, mumluklar, şallar... Dükkan Leyla'dan içeri girer girmez birbirinden güzel ürünler sarmalıyor dört bir yanınızı! 
Bostanlı'ya bir gün yolunuz düşerse benim yerime de Dükkan Leyla'ya girip bir dolaşın lütfen olur mu ;)
Keyifli dolaşmalar ve iyi haftalar dilerim herkese...
Dükkan Leyla
Adres: Cemal Gürsel Caddesi, No: 105/B, Bostanlı-Karşıyaka, İzmir
Tel: +90 (232) 362 00 11

9 yorum:

 1. Ayyy benim melekli mozaik tablommmm... <3 <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımmmm evet onu da minik evi de buradan almıştım :)

   Sil
 2. Fotolar çok güzel, ben gelinciklere bayıldım ınternetten satış yapıyorlar mı acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler :) Sipariş alıyorlar diye biliyorum, ozlem@dukkanleyla.com adresinden Özlem Hanım ile iletişime geçebilirsiniz...

   Sil
 3. Çok teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 4. Nasıl zevkli bir dükkan böyle, önce seni bizimle paylaştığın için,sonrada sahiplerini kutluyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Burayı biliyorum ve çok da severim. Türkiye tatillerimizde fırsat yaratabildikçe uğrarım mutlaka. Eşimin ailesinin evlerine de çok yakın gelip geçerken de mutlaka göz atarım. Zaten çok güzel bir enerjisi var dükkanın, mutlaka çekiyor insanı. En son Özlem Hanım'ın annesiyle konuşmuştuk uğradığımda, o da çok tatlı konuşkan bir hanım. Dükkana girdiğimdeki çocukça heyecanımı fark etmiş olmalı ki çok da sıcak davrandı. İnsan girdiğinde neye bakacağını şaşırıyor. Çok güzel olmuş paylaşman, böylece daha pek çok kişi de fark edebilecek bu harika yeri. Mutlaka görülmeli!
  Sevgilerimle:)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...