01 Nisan 2015

Black Sunday Sale

 
Geçtiğimiz pazar günü Nil'i de alıp Kadıköy Bahariye'nin yolunu tuttum. Tabii tam giderken Nil'oşun bezinden taşıcak şekilde her yerini çiş yapmasına ve üstünü komple değiştirme işlemine hiç değinmiyorum bile :) Allahtan bu olay etkinliğin düzenlendiği Tasarım Book Shop'a adımımızı atmadan gerçekleşti, aksi halde anne kız bizi anında kapı dışarı edebilirlerdi hii hii :)
Black Sunday Sale her ay farklı bir mekanda ve farklı bir konseptte düzenlenen bir satış etkinliğiymiş, ben de tatlı arkadaşım Tuba sayesinde haberdar oldum. Tabii içeri girer girmez ilk uğradığım yer arkadaşımın markası olan Misscat Design standı oldu :)
Canım arkadaşım etkinlik için çok güzel şeyler hazırlamıştı, arkadaşım olduğu için söylemiyorum gerçekten de en çok ilgi gören ve dikkat çeken stand onunkiydi bence... Uzun zamandır gözüme kestirdiğim Frida kolyeyi hemen kaptım ben de, canım ablama gönderdim bile, onun da bayılacağına eminim!
İsminin baş harfi olan kolyeyi de canım arkadaşım bana özel hazırlamıştı, o gün büyük bir mutlulukla taktım kolyemi... Hiç şüphesiz etkinliğin en fazla eğlenen üyesi de minik kızım oldu :)
Tuba'cığım bunun bir benzerini de Nil'im için işlemişti, hatta birkaç post önce burada paylaşmıştım....
Şimdi bir de diğer standlara göz atalım... 
İlk fotoğraf olarak paylaştığım, Black Sunday Sale etkinlik afişini de hazırlayan çizer Burcu Baraner...
Arkadaşımın standından sonra ikinci favori standım Rengim Style oldu. Tüm takılar Japon miyoki boncukları ile yapılmış. Ben boncuklar birbirine yapıştırılmış zannettim, meğer iple örülüymüş, hiç anlaşılmıyor bile!
Hepsi sanat eseri gibi di mi?
Hepsini çok beğendiğim için seçim yapmam öyle zor oldu ki :( Ehh bunun üstüne bir de benim Boğa burcu kararsızlığımı ekleyin, varın gerisini siz tahmin edin! En sonunda canım annemin maviş gözlerine bu küpelerin çok yakışacağını düşünüp bunu aldım :) Kendim için de instagram hesaplarında gördüğüm bu sevimli matruşkayı sipariş ettim :)
İlk katı dolaştık... Şimdi de Tasarım Book Shop'ın ikinci katını dolaşalım, bakalım burada kimler stand açmış?
Hoşuma giden standlardan biri de burasıydı; Bi'kutu Mutluluk her ay farklı konseptte, kadınlar için tasarlanan, sürpriz bir kutu servisiymiş. Her ay, içeriğin açıklanmadığı bir kutu tasarlanıyormuş ve ilk teslimlerden sonra içinde neler olduğu paylaşılmaya başlanıyormuş. Mesela Mart ayının konsepti mimozaymış; kutunun içinden tohumlar, bez çanta, peeling, sabun, krem, küpe gibi minik hediyeler çıkmış. Ben bunu gerçekten çok eğlenceli buldum, Nisan ayı kutusunu bir denemeyi düşünüyorum ;)
Tüm kötülüklere inat bu yılın en güzel gününün bugün olması dileklerimle...

3 yorum:

  1. Nonicim resimlere baktıkça içim gitti, ne muhteşem şeyler varmış öyle, bayıldım tek kelimeyle..

    YanıtlaSil
  2. ne güzel bi etkinlik burası. çok güzel şeyler var. sayende biz de gidemesek bile görmüş oluyoruz. ellerine sağlık.

    YanıtlaSil
  3. karpuzlu kolye..yakalar muhteşem..

    YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...