09 Ekim 2015

Karaca Home Sonbahar-Kış Lansmanı

Geçtiğimiz ay Karaca Home'un 2015-2016 Sonbahar-Kış Lansmanı Bebek Kitchenette'te yapıldı, ben de büyük bir keyifle bu lansmana katıldım.
3 yıldır sektörde yer alan ve 7. sezonuna giren Karaca Home'un yeni koleksiyonunu izledik ve Çantamda Gelecek Var projesi hakkında bilgi aldık.
Şu anda 7 AVM'de mağazaları bulunan Karaca Home Ekim ayı içerisinde Beylikdüzü'nde outlet mağazalarını açmaya hazırlanıyormuş.
"Çantamda Gelecek Var" Karaca Home'un uzun süredir üzerinde çalıştığı ve Toplum Gönüllüleri Vakfı ile bir araya gelerek hayata geçirdiği bir sosyal sorumluluk projesiymiş. Standart yastık kılıfı ölçüsü olan 50x70cm'in altında kalan tüm fire kumaşlar değerlendirilmek istenmiş ve bu firelerden bez çantalar yapılarak bu sayede artan kumaşların heba olmaları önlenmiş. İlk defa Mersin mağazasında satışa sunulan "Çantamda Gelecek Var" çantaları şu anda tüm mağaza ve online sitede satıştaymış. TL’den satışa sunulan çantalardan elde edilen gelirin tamamı Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanmaktaymış.
Karaca Home'un güzel ürünleri ve keyifli sohbetimizin ardından Karaca Home'un Kurumsal İletişim Müdürü sevgili Gamze Yenel eşliğinde pasta keserek lansmana tatlı bir şekilde nokta koyduk.
Bu keyifli lansman ve güzel paylaşımları için Karaca Home'a çok teşekkür ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...