02 Mayıs 2016

Mavi

Aslında renk konusunda takıntılı değilimdir, tek bir renge bağlı kalmadan dolabıma her rengi sokmaya çalışırım, bir tek eşimin isteği üzerine tüm kahverengi giysilerimden vazgeçtim, ona göre kahverengi yaşlı rengiymiş, bunu duyduğum andan itibaren bir an bile tereddüt etmeden dolabımdaki tüm kahverengileri çıkardım diyebilirim kihh kihhh :) Kırmızı ile pek barışık değildim, bu sene onunla daha sıcak bir ilişki içerisindeyim :) Hıh bir de şu mavi renk var, niyeyse pek benim rengim olmadığını düşünürüm, kot dışında çok nadir tercih ederim maviyi... Bu olumsuz düşüncelerimi mavi elbisemle bir kenara bırakmaya çalıştım, elbisenin çiçekli deseni ve uçuş uçuş halleri de bana pek yardımcı oldu doğrusu...
Bu arada elbisem Chiara Ferragni'nin burada giydiği elbisenin bir benzeri, tabii ikisinin arasındaki birkaç bin eurocuk farka hiç değinmiyorum bile ;)
Elbise: Shein
Çanta & Bot & Kemer: Mango
Yeni bir haftayı çok güzel karşılamamız dileğiyle...

1 yorum:

  1. Hep de böyle güzel manzarali yerleri bulursun bu resimlerinde... sana mi bakayim, manzaraya mi bilemiyorum herseferinde:) Yine icim acildi bakarken... ama en güzeli ne senin tüm fotolarinda biliyor musun Sibel'cim? O icten ve sicacik gülüsün!:) Cok öptüm canimcim.

    YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...