24 Kasım 2006

Şeyyyy birşey itiraf edicem...

Dün sabah saati kapatıp uyumaya kaldığım yerden devam etmiştim. Tabii servisi kaçırdım ve işe arabayla gelmek zorunda kaldım. 1 buçuk saatlik Erenköy-Maslak arası delirtici trafiği hiç anlatmıyorum bile. Akşam iş çıkışı hiçbirşey olmamış gibi ben bir güzel servise bindim, sanki unuttuğum birşey vardı ama neydi diye düşünürken ne olduğunu hatırladım ve kırmızı bir suratla kendimi servisten hemen attım :) İyi ki köprüyü geçtikten sonra arabayı otoparkta unuttuğum aklıma gelmedi!!! Ne olucak benim bu unutkanlığım ya offff! Babiş bana boşuna Nilgün Belgün ismini takmadı sanırım. En iyisi haftasonu GNC'den unutkanlığa iyi gelen bir vitamin almak olucak!

6 yorum:

 1. Canim benim sikma canini olur böyle seyler. Yaslaniyoruz galiba cünkü bende de unutkanlik var :))

  YanıtlaSil
 2. Evet Özlemcim ya offf ağlamak istiyorum bennnn :((

  YanıtlaSil
 3. noni cok guldum yaaa, bagisla... :)

  YanıtlaSil
 4. Ya oLur oLe $eLer, canini sikma canim. Ablam ve annem daha beterini ya$adilar, kac kere anahtari arabanin icinde araba caLi$ir vaziyette biraktiLar biLio musun.. :)

  ~Serra

  YanıtlaSil
 5. hahahaaa...:=))) sibelcim kopardın beni güzelim yaa bak bundan benim haberim yookk...biz hakkaten bu hafta birbirimizi çok ihmal etmişiz.
  Olur böyle şeyler diyecem ama bu kadar olur mu ki...hihihihihhiiii

  YanıtlaSil
 6. nilgünnn ahaha helal güzel benzetme yapmış baban çok hoşuma gitdi bu :)
  bu ara erenköy bende bostancıdan geçtiğim için o trafiğin ne demek olduğunu köprünün ne anlama geldiğini ve argo lugatıma olan katkısını ço kiyi biliyorum :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...