21 Kasım 2006

Tatlı Babişkom...

Bugün tatlı babişim yola çıktı, işi nedeniyle uzun bir süre Moskova'da bulunacak artık, sabah vedalaştık ama ben onun tatlı tombiş yanaklarını şimdiden özledim :,( Bu saatlerde uçağı inmiştir sanırım. Ablam Amerika'da babam Rusya'da biz annemle burda, yine eski günlere geri döndük, ailemiz yine dünyanın bir taraflarına dağıldı... Şimdi tek dileğim zamanın çabucak geçmesi ve yeni yılda yeniden bir arada olmamız. Dünyanın en tatlı, en şefkatli, en mükemmel babası blogumu sık sık takip ettiğini biliyorum, burdan seni devamlı kontrol edicem ona göre, lütfen sağlığına dikkat et tamam mı? Seni çok ama çok seviyorum...

5 yorum:

 1. in$ cabucak tekrar birarada oLursunuz canim. Bu arada yorumunu $imdi aLdim.. annene bLog acma oLayi gercekten cok guzeL. Eminim acaip ho$una gidicektir! :)

  ~Serra

  YanıtlaSil
 2. Sibelcim sabah seni gördüğümde dedim bu kızda bir haller var gözlerin buğulu buğulu bakıyordu meğer baba gözyaşlarıymış....Canım benim umarım çabuk kavuşşursuunuz siz gidersiniz bol bol Moskova şuracık...
  öpüyorum canım
  N.S

  YanıtlaSil
 3. Canim benim üzülme, insallah en yakin zamanda kavusursunuz birbirinize.

  öpüyorum seni

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkür ederim, uzun bir aradan sonra babam tekrar yurtdışına gidince bir tuhaf oldum ama ablam gibi çok uzak bir yerde değil çok şükür, fırsat buldukça onu ziyaret edebilicem, bir aksilik çıkmazsa eğer annişle yılbaşında ordayız inşallah :)

  YanıtlaSil
 5. Tatlım inşallah en kısa zamanda babişkona kavuşursun.Yılbaşındada umarım bi aksilik çıkmazda anneciğinle gidersiniz..;)

  P.D.

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...