10 Mayıs 2007

Bu Haksızlık!


Nerminciğimin verdiği Nil Gün'ün çekim yasası ile ilgili CD'sini dinliyorum şu sıralar... Hipnotize edici ses tonuyla gerçekten güzel şeyler anlatıyor. Nil Hanım şikayet etmek ya da kıskanmak gibi olumsuz duyguları zihnimizden geçirirsek kendimize zarar vereceğimizi söylüyor. Evrensel yasanın dili ve iletişim yolu enerji, her insan da bir enerji yumağıymış. Şimdi ben de evrenin bir parçasıysam Adriana da bir parçasıysa bu haksızlık değil mi ama ya o niye bu kadar güzel! Hatun taş gibi yaaa!!!!! Yok çekimdi yasaydı işe yaramıyor ben kıskanıyorum!
K-I-S-K-A-N-I-Y-O-R-U-M!!!!!!!!!!
İşte bu kadar!


Eeee şeyyy bir de fantezim var söylesem mi bilmem ki??? Ben Adriana'yı kucağıma alıp poposuna poposuna şaplak atmak istiyorum :-P Spank! Spank! Spank! Heee heeee heee birasss kinky oldu ama napıyım o bunu hakediyor :-)

 

10 yorum:

 1. ne kadar güzelmiş ya!!!

  YanıtlaSil
 2. Yasada ne diyordu kıskanmak da yok, başkası hakkında kötü düşünmek de v.s.hep iyi niyet, güler yüz ve mutlu olacaksın heeeeepppppp!!
  Abooooo fantezine diyecek laf bulamadım, tırsttım ben senden.

  YanıtlaSil
 3. bence o kadın çok çirkin çünkü tabuları yok şeker :) sen daha güzelsin... çünkü erişilebilir bir insansın... niye kı.ımı yırtayım ki elin mankeni için... ben hiç sevmem böle şuh tavırlı kadınları... erkekleri de.. :)

  YanıtlaSil
 4. hem bunun gözleri şehla... şaşı gibin duruyo.... hem de estetik mucizesi olduğu apaçık belli kaşalot gibi dudakları, bir yolcu uçağını durdurabilecek ölçüde göğüsleri... salak salak poz vermekle olsaydı bu işler ohoooo boşversene sen nil gün e kulak ver ne diyor ablamız kıskanmayacaksın... çünkü sende onda olmayan bir şey var İNSANLIK :)

  YanıtlaSil
 5. simdi bana gunaydin diyeceksin ama yeniden yazmana sevindim..;)
  hem sen bos ver su guzel Adriana kardesimiz....
  10-20 sene sonra goruruz onu..:P
  nermine katiliyorum, fantezinden sonra bende senden tirstim (tabii saka)..;)

  YanıtlaSil
 6. Adriana`yi ben de cok begeniorum, iLk 3`umdedir kendiSi. Ama kiskancLik yok, bknz: adriaNa yazim

  ~Serra

  p.S. makyajSiz haLi bu kadar mukemmeL diiL kizin, siradan biri gibi gorunuo. Donup bakmazSin beLki de.. biLmem bu icini rahatLatir mi.. ;)

  YanıtlaSil
 7. Bence kıskanmak da çok insani bir duygu yaa, kıskanmıycam olumlu olcam diye diye kasarsa çatlar insan ortadan.. Eaassy eaasy :)
  Adriana süpermiş harbiden.. Yellozzz :))

  YanıtlaSil
 8. Bende cok kiskaniyorum bu kadini.. Insan bu kadar guzel olmak zorunda mi? Dunyadaki en guzel kadinlardan ikincisi oldugunu dusunuyorum . 1. Angelina Jolie tabiiki :) ..

  YanıtlaSil
 9. Bence adriana ucuz bir fahişe... çok basit, çok kitsch... bunlarsa oldukça avam pozlar... verdiği pozda bir kalite olmalı.. çıplaklık, dekolte yanlış değil, ama estetiklikten ziyade bayağı bir görüntü var karşımda... midem bulandı...

  YanıtlaSil
 10. e vücut taşmış ablamızda ama çekim yasasına uyalım biz gene:)yoksa sonumuz ne ola böle adrianalara takılırsak cicim:)
  hem eminim adriana bizim kadar mutlu bile diildir..."hü hü hüüüü taş gibiyim ama mutsuzummm" diyodur eminim:)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...