05 Temmuz 2007

Global Warning!

Dün iş çıkışı mini eteğimle salına salına yürürken 50'li yaşlarda türbanlı (sıkmabaş mı denir onlara ne denir?) bir teyze bana bakarak "MAHHHHŞALLAHHH fiziğe bak" dedi ortadaki HHH'yi uzatarak hem de :) Aaa hayatımın şaşkınlığını yaşadım resmen! Global warming artık warning vermeye başladı bence Allah sonumuzu hayır etsin!
Bu da günün karikatürü olsun :)

9 yorum:

 1. Bütün ilginçlikler, komiklikler senin ve arada benim başıma gelmek zorunda mı gerçekte hahahaa ama şaka bir yana canikom çok güldüm ayrıca laf sokmadan yanlarından geçtiğine inanayım mı!!?? :)))))))))
  öpttüm senii hemde kocamann.

  YanıtlaSil
 2. hihihi:) karikatür çok başarılıymış:)

  YanıtlaSil
 3. karikatüre çok güldüm :)) alemsin...

  YanıtlaSil
 4. demek fizigin o kadar dikkat cekio, ma$allah.. ;) yoLunda iLerLemeye caLi$ioruz Nonim, kiLo veriorum bugunnerde. oLeeeyy! :D
  hayir canim, onnara sIkmaba$ denmez. SIKMABA$ ztn bir hakarettir. Bunu da Senin kullanmak iSticeini pek sanmiorum..

  ~Serra

  p.S. karikatur cok muzur ya, koptum.

  YanıtlaSil
 5. devir değişti noni böyle şeylere alış artık...

  ve karikatür koparttı beni çok başarılıymış cidden

  YanıtlaSil
 6. :)))) Türkiyem Türkiyem cennetim benim eşsiz milletim :)))

  YanıtlaSil
 7. yükselenim akrepti galiba, koç burcu gay'leriyle ilgili de karikatür istiyom, bu arada benden de sana kocaman bir heyy maşallahh, hepsi senin mi :)

  YanıtlaSil
 8. Serracım kötü anlamı olduğunu bilmiyordum canım geri aldım sözümü...

  YanıtlaSil
 9. önce hanım teyzenin verdiği tepkiyi çok beğendim... ama bi erkekten gelseydi daha mantıklı olur ve yeni entry girmenin manası olmazdı :) belki de çorabın kaçmıştır, o da çorap yerine bacak demiştir olur olur yani nonişim :)

  sonra karikatüre gelelim... ben gaykediden çok memnunum, yazan bütün özellikleri mevcut :) eh bi başak insanı olarakta beklentilere karşılık vermede üstüme yok... ne yalan söyliyim, tanrının bildiğini kuldan saklaya saklaya zaten bu hale gelmedik mi :) yaşlı teyziş bile bunu yapabiliyorsa artık :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...