17 Ağustos 2007

Pembe Yalanlar

SmileyCentral.com

Kumralada'cım beni mimlemiş, en güzel yalanlarım hangisi diye... Çok düşündüm ama bulamadım çünkü ben yalan söylediğim zaman yanaklarım pembeleşir ve kendimi hemen ele veririm :)

Tabii bu ara sıra pembe yalanlara başvurmadığım anlamına gelmez ;) 1. En son yalanımı daha dün patronuma söyledim, bir sipariş vermişti durumu sordu geldi mi diye ben de stoklarında yokmuş dedim halbuki siparişi daha vermemiştim bile :P 2. Buluşmak isteyen arkadaşlarıma arada bir pembe yalanlar söylerim, diğer yakaya geçmeye üşendiysem ya da daha eğlenceli başka bir planım varsa kesin ekerim :P 3. Başka bir yalan aklıma gelmiyor (bu da koca bir yalannnn!!!) Şimdi burayı annem babam ve tüm aile & arkadaşlarım okurken söylediğim yalanları afişe etmek biraz sıkar tabii :P

Teoman'dan sevdiğim bir parça ile hepinize yalansız dolansız güzel bir haftasonu diliyorum!

2 yorum:

 1. patrona ben de bazen yalan söylüyorum ya..
  ama ne yapayım adam kusar gibi soru sorunca tırsıp hemen bir şey uyduruyorum...galiba anlıyor..çünkü gözlerim yuvalarında bir garip dönüyor..
  bir de sevgiliye yalan söylerim bazen..kıyafetler konusunda..yeni mi?dediği zaman ya indirimden çok komik fiyata almışımdır yada geçen seneden kalmıştır..diye bir bahanem vardır..
  eskiden abimede söylerdim aynı yalanı..
  çalıştığım firmanın konfeksiiyon bölümünden aldığımı söylerdim hep..o yüzden senelerce aldıklarımın etiketlerini kesmiştim..yalanım yakalanmasın diye....
  bir de 30 oldum ama teyzemede yalan söylerim bazen..sevgilimin kod adı banu'dur..bu akşam banu ile yemekteyiz onda kalacağım derim..:P
  yatacak yerim yok yani...yalancı olmuşum ben gerçekten...

  YanıtlaSil
 2. bebekler bilem 6 aylıkken yalana başlıyorlarmış, sahte ağlama ve dikkati çekmek için sahte gülüş gibi taktiklerle... 8 aylıkken ise bebekler yasak şeyleri saklama veya anne-babalarının dikkatlerini çekme gibi daha zor aldatmacaları yapabiliyorlarmış.

  Bebeklerin yürümeye başladıkları iki yaşında da yaptırım tehdidi içeren blöfler gibi daha karmaşık teknikler kullanmaya geçiyorlarmış, yani hepimiz anasının gözüyüz biraz :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...