07 Eylül 2007

f. Party

Dün akşam Cihangir'deki eski Leyla yeni Meyra'da hızlı bir yemeğin ardından kendimizi Kuruçeşme'ye attık. Tekne için kuyrukta beklerken tüm günlerini kuaförde geçirip gece için hazırlanmış abartılı hatunları zevkle inceledik :)

Oscar Red Carpet 1

Bu eğlenceli kritik sonrası Suada'ya vardık. Yaza veda partisi saat 10'da Balizza'nın defilesiyle başladı, şahane kıyafetleri (!!!) Çağla Şıkel ve 3. sınıf modeller sundu. Kıyafetlerin içinden 1 tane bile beğendiğimiz parça çıkmadı, Kristin "bu giysiler ne yaaa Laleli tarzı mı ne bu?!!" dedi yerlere yattım gülmekten :) Bir koleksiyon bu kadar mı zevksiz ve rüküş olur Tanrım !!!

Fotoğraf makinem bozulduğu için cep telefonumu kullandım ama sonuç ortada :(

Sonra sahneye çıkan sunucu kızımız şimdi huzurlarınıza yakışıklı mı yakışıklı bir şarkıcımız geliyor: SERDAR ORTAÇÇÇÇ dediğinde nasııııı yaniiiii olduk hepimiz!!! Hatun sanki sahneye Enrique Iglesias'ı çağırıyor! Bit kadar boyuna ne için 10 tane koruma tutmuş bilinmez, Serdar sahneye çıkıp 10 tane parçasını playback olarak söyledi. Bir adam sahneye bu kadar mı yakışmaz! Allahtan dansçıları iyiydi de görüntü kirliliğini azalttı çocuklar. Bu arada Serdar Ortaç, Kenan Doğulu, Yalın, vs.. bu bodur erkeklerin hepsi bana birbirini anımsatıyor! 11 buçuk gibi Suada'dan ayrılırken Revü kızları sahneye çıkacaklardı, valla hepsinin mankenlerden güzel şahane vücutları vardı, bayıldım!!!

Medusa Ayyy çok şükür bugünkü zehirimi akıttım & rahatladım şimdi sivri dilimi de alıp gidebilirim artık! Yarın sabah erkenden Antalya'ya uçuyorum, Banuş'un kardeşinin düğününe katılacağım, yaz bitmeden bir düğüne katılma şerefine ulaştığım için de mutluyum :) Kendinize iyi bakın şekerler, harika bir haftasonu diliyorum sizlere!!!!

It's Friday

5 yorum:

 1. Biz yine görüşemedik tatlım... :((((
  İyi yolculuklar sana cnm ve harika vakit geçirmeni diliyorum ve ve ve gözünü 5 aç!!!
  öpüyorummm..

  YanıtlaSil
 2. Kendi fotoğrafını çekseydin be Noni.Sen ne giydin merak ediyorum açıkçası:)

  Düğünde iyi eğlenceler.

  YanıtlaSil
 3. Evet ne giydin bende merak ettim.

  nice senelere blogunda ayrıca :)

  YanıtlaSil
 4. noniiiiiiiiiii
  ay ne zamandır uğrayamıyordum bloguna meğer mait atmissin simdi gördüm
  ah canm yeni işin hayırlı olsun
  sifrelemen cok iyi olmus bence :)

  YanıtlaSil
 5. Siyah balon elbise giymistim ama boydan foto cekmedigimiz icin koyamadim buraya :(

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...