14 Ekim 2007

Facebook Çılgınlığı...

Herkesin bayramını geçte olsa kutlarım!!! Valla bütün suçlu şu facebook! Burası yüzünden kaç gündür blogumu ihmal edip duruyorum, çekirdek gibi aynen bir başlayınca insan bırakamıyor, her ne kadar zombie, vampir, poke gibi saçmalıkları olsa da bağımlılık yapıyor! Ama bir süre sonra bundan da sıkılacağıma eminim... Çocuklarım ve ben biz şu aralar facebook'tayız efendim bir maniniz yoksa sizi de bekleriz ;)

10 yorum:

 1. facebook acaip birşey inanamıyorum hala nonicim :))))
  kolay kolay sıkılacağını zannetmiyorum :)

  YanıtlaSil
 2. haklısın sibelcim, okulda, cafede, sokakta, her yerde konusulan baska bir sey yok! mmaillerime bakar gibi hergün bakıyorum ben de =) bana da beklerim!

  YanıtlaSil
 3. evet hakikaten keyifli bende müdavimlerindenim :) üye olmayan arkadaşlarımız varsa şiddetle hatta tehditle davet ediyoruz ;)

  YanıtlaSil
 4. Haklısın canım bende uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarımla burdan mesajlaşmaya başladım.Alışkanlık yaptı yalnız çokda hoşuma gidiyo bırakamıyorum...;)

  jeylo

  YanıtlaSil
 5. yeryuzunde facebook`u oLmian nadir insanLardan biriyim Sanirim. :P Cok zaman aLio; bari ondan ekSik kaLiyim die du$unuorum. Iyi egLenceLer size, bakaLim ben ne kadar dayanabiLcem. ;)

  ~Serra

  YanıtlaSil
 6. Sibelcim nerelerdesiiiiiii????????

  YanıtlaSil
 7. tamam da fazla uzun sürmedi mi... dönsen ya artık...

  YanıtlaSil
 8. facebook mu seni buradan uzaklastıran?

  YanıtlaSil
 9. Evettt artık yazacak birşey bulamıyorum ben köreldim blog yaratıcılığım da sıfırlandı :(

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...