15 Aralık 2008

Benden uyarması!

Photobucket
Uzun bir aradan sonra hepimiz bugün işlerimizin başına döndük. Eminim bugün çoğumuz bu tatil bana yetmedi kiii diye mızmızlanıyoruz :) Hop hop şikayet yok bakiyim!!! Ne demişler işleyen demir ışıldar ;)

Dün Arog'a gittim. Bu filmi sinemada izlediğim en saçma film olarak Noni tarihine yazmak istiyorum! Bir bunda bir de yıllar önce yine sinemada izlediğim Keanu Reeves'in Küçük Budha filminde sıkıntıdan patlamıştım. Son dakikaya kadar belki gülerim diye de saf saf bekledim, keşke seans arasında çıksaymışım. Cem Yılmaz resmen hepimizi aptal yerine koymuş! Filmde komik bir sahne yok, espriler ilkokul çocuklarının yaptığı seviyede kalmış, konu desen o da yok. Belli ki adam millet ismimi duyunca koşar gider ben de paraları cebime indiririm bu krizde cila olur diyip resmen 3. sınıf bir filmi hepimize kakalamış! Benim gibi kendinizi enayi yerine konmuş hissetmek istemiyorsanız para verip bu filmi izlemeyin benden söylemesi!

5 yorum:

 1. AYNI DÜŞÜNCELERLE SURATIMDA GÜLÜMSEMEM OLMADAN ÇIKTIM SALONDAN.

  YanıtlaSil
 2. Hadi ya bu kadar kotuymus!!Cok merak ediyorum Tr'ye gidince nasil sinamaya gitmeden duricimm..

  YanıtlaSil
 3. Ahhhh ah birde bana sor aklıma tüküreyim o filme gittiğim için hayatımda seyrettiğim en aptal filim verdiğim paraya yanıyorum.Yarısına gelmeden kaçmak istedim ancak yeğenimi götürdüğüm için çocuğu yalnız bırakamadım.
  Allah gitmeyenlere akıl fikir versin ve gitmesin, bu adamın araba modelini yükseltmeyelim lütfen!!!!
  nermins

  YanıtlaSil
 4. Özellikle futbol maçı sahnelerinde cep telefonumdan internete baglanip blog okumaya basladim. Ama bizi salak yerine koymuş olarak bakmıyorum, bu filmi de oldukca begenen bir kitle var. Ben o kitleden degilmişim onu gördüm bu filmde.

  YanıtlaSil
 5. Nihayet benimle ayni fikirde olan birine rastladim! Herkes kacirdigim ince espriler vardir bi daha izlemeliyim dedikce daha da sinir oluyorum.

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...