28 Mart 2009

Başlık yazmayı unutmuşum

Bir daha birine mana bulursam! Geçenlerde Binbir Gece'yi izliyordum Şehrazat'ın yüzü sivilce içindeydi makyajla bile kapatamamışlar içimden aboo hatunun yüze bak demiştim, çok değil 2 gün sonra oramda buramda sivilcelerle uyandım. Yanağımdaki ve çenemdeki neyse de bir tane de burnumun içinde çıktı nasıl acıyor anlatamam, gören burnumda mümük kalmış zanneder haa haa karizma yerlerde yani :P Sen misin milletin sivilcesiyle dalga geçen al işte sana sivilce! Gerçi diziyi izlerken yediğim tuzlu çekirdekten de şüphelenmiyor değilim hani, o nasıl bir hastalıktır Tanrım sanki 5 dakikada kim daha çok çekirdek çitleyecek yarışması düzenleniyor öyle otomatiğe bağlıyorum yani!!! Çıt çıt çıt ayyyy durduramıyorum kendimi!!!
Aynen böyle geviş getiriyorum...

Neyseee sivilcelerimi bir kenara bırakalım gelelim bu geceye... Dişçi + Seminer + Dans hepsi için kompakt bir şekilde giyinmem gerekiyordu. Üstümdeki herşey indirimden :) T-shirt ve booties Mango, şort bir butikten, kot ceket Mexx, çanta Accessorize. Eeee benim gibi açgözlü birinin Give Me More yazan t-shirt giymesine şaşırmamak lazım! Arkada özellikle beyaz fon kullandım obez yazılarına bir daha konu olmamak için bacaklarımın inceldiğini hepinizin gözüne gözüne sokmak istedim hee hee nasıl bir hırs yaptım anlayın çekirdek çitlerim ama bir yandan incelmesini de bilirim yaaa!!!!
Uno perfetto bambino :) Kendi kendimi böyle pohpohlarken Fatih Terim'in arkadan "AMANSIZ OL" diye bana extra gaz vermesini istiyorum...

İlk durak diş doktorumdu...Yeni doktorum akça pakça temiz yüzlü bir doktor, ne zaman görsem Makbule'nin Burhan'a yaptığı gibi gıdısından kaymak almak geliyor içimden, dişçi koltuğunda yatarkende bir daha geldiğimde böyle yapsam tepkisi ne olur diye geçiriyorum, benim gibi dişi oyulurken sırıtan biri daha yoktur heralde!

Uyuşmuş bir dudakla dişçiden ayrılıp karşıya geçtim. 2-Chic kızı ile Mecidiyeköy'deki Feng Shui seminerinin yolunu tuttuk. Seminer güzeldi, ortam değişikti, orada çalışan insanlar sanki bu dünyaya ait değil gibiydiler, herkes çok pozitifti. Bir ara Lost dizisindeki Dharma üyeleri gibi böyle tatlı tatlı davranıp cort diye şırıngayı boynumuza batırarak bizi bayıltıp kendi gezegenlerine kaçıracaklar diye işkillendim. Ahhh ahhh beni böyle düşündüren toplum utansın! Ücretsiz bir seminer ve pozitif insanlar olunca insanın inanası gelmiyor nedense...

Seminerden sonra yemek kısmına geçtik ama ben yarıda kestim geceyi, bir programa sonradan dahil olan insanların yapılan programı eleştirip, üstüne afra tafra yapıp negatif enerji yaymalarına sinir oluyorum. Bu şekilde negatiflik yüklenmektense gecenin kalanını evimde kedilerimle geçirmeyi tercih ettim... Benim dans bir başka bahara kaldı anlayacağınız!

11 yorum:

 1. Sana da obez yorumları geliyorsa ben kendimi dağlara taşlara vurayım :)))
  takma fıstıgım sen onları.

  YanıtlaSil
 2. AMANSIZ OL :)) Hakikaten çok tatlı görünüyorsun ama bence saçını o benim beğendiğim şekilde daha sık yapmalısın sana çook yakışıyo :).. Gimme tişörtüne bayıldım. Bu arada hatırlarsan ben de rihanna'nın bacaklarını eleştirmiştim iki gün sonra düşüp bileğimi burkmuş davul gibi şişirmiş, günlerce evde yatmıştım. İşte ben de o gün töbe ettim kimseye mana bulmamaya :) Allahın sopası yokmuş valla...

  YanıtlaSil
 3. Bacaklarını nassı incelttiğini bilmek istiyorummmmmm..

  şort çok güzel olmuş...

  YanıtlaSil
 4. Efsacım sağol tatlısı :) Sen de fıstıksın bu arada ;)

  Estherim sorma bende tövbe ettim! Saçlarımı öyle topladığında çocuksu oluyor gibi geliyor ama beğendiysen daha sık yaparım :)

  Puccacım teşekkür ederim :) Spor hala yapamıyorum üşeniyorum ama yediklerime daha dikkat eder oldum, mesela pilav kesinlikle ağzıma sürmüyorum artık... Ahh bir de şu tatlıdan vazgeçebilsem süper olacak! Neyseki yaza daha zamanım var ;)

  YanıtlaSil
 5. cidden sana fıçı muamelesi yapmıyorlardır heralde, inceldi falan diyorusun şaşırdım yani, acaba çokmu kiloluydun diye düşündüm daha önceki resimlerinde de ince gözüküyordun zaten.

  YanıtlaSil
 6. :)
  Ah, bi kere rüküş göremeyecekmiyim seni:)

  YanıtlaSil
 7. yaa bacak inceltmeyi görünce hemen heycanlandım yazdım ama.. noni senin diğer resimlerine daha ayrıntılı baktım.. Nan senin bacaklar zaten inceymiş!
  Senide listeme yazıyorum.. zayıf uzun bacaklı bide kıvırcık saçlı :\
  bu ülkenin başına geçince bu tip kızların hepsini gaz odalarına kitleyip sabun yapacam :pPp

  YanıtlaSil
 8. Pucca ya valla ekmek kuran çarpsın bacaklarım daha kalındı sabun yapma beni en azından parfüme çevir daha havalı olur :P

  YanıtlaSil
 9. Çok güzelsin Noni!

  YanıtlaSil
 10. Fistik gibisin Nonimmm fistiiiikk :))

  YanıtlaSil
 11. Julie çok teşekkürler :)

  Moonishim öpüyorum seni tatlım :)

  Aha şımardım vallahi billahi şımardım şimdi oy vermeye totom havada gidiyorum :D

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...