31 Mart 2009

Hips Don't Lie :P

 Normalde hafta içi giyeceklerime haftasonu karar veriyorum ve bunları ayırıyorum. Ama son günlerde saldım çayıra mevlam kayıra modunda olduğum için haftasonu kıyafet ayarlamak aklıma dahi gelmedi.
Bugün bu fotomu ibret-i alem olması için yayınlıyorum. Şekil A-1'de gördüğünüz gibi pek bir sorun yok ama bir de Şekil A-2'ye göz atın, bir kıyafetin insanı vezir de rezil de edebildiğini anlayın!
Kastamonu Sepetimle Yedi Köy Nasıl Devirdim hot kütür kreasyonumu gururla sundum :) Şimdi reklamlara geçebilirim. Bu akşam D&R'a gidip kendimi şımarttım. Canım ablamın okumamı tavsiye ettiği ve her yerde aradığım Eileen Caddy'nin "İçimizdeki Kapıları Açmak" isimli kitabını aldım. Çok mutluyum!
Sonra gözüme Zen Tarot kartları ilişti, tarot cadısı olarak onu da alışveriş sepetine ekledim ;) Bu kartlar beni inanılmaz rahatlatıyor, Zen Tarot yorumlaması biraz farklı olsa da açılımlar klasik tarotla aynı, ilk fallar bakıldı bile :)
Benim kara kedi tutkum malum, kasanın yanındaki bu kara kedicik anahtarlığı görünce dayanamadım. Eve gelince bizimkiler 4. kedi geldi diye bayağı bir heyecan yaptılar ama baktılar ki pek dişlerine göre değil bir iki koklayıp burun kıvırdılar :)
Bugünlük benden bu kadar... Bu aralar yazdığım yazılar hep noni içerikli oldu, ben kendimi yazmaktan sıkıldıysam siz de eminim beni okumaktan sıkılmışsınızdır, ayyy yüzümü eskittim ayol! Bir iki güne yine yayında olurum, o zamana kadar kendinize iyi bakın şekerler...

14 yorum:

 1. Ah:)
  Yine çok güzelsin kahretsin:))

  Özleyeceğiz seni:)

  YanıtlaSil
 2. Diji cık cık cık bak bu iltifatını gider y.'ye söylerim ona göre :P

  YanıtlaSil
 3. ppııışşştt çekilin bakiim nooluyooo, noni benim.Kııss nereye gidiyon!!??
  Kitabı hemen bende alacağım!!

  YanıtlaSil
 4. nonim bence yanlış düşüüyon hem ben burda canlı canlı görüyorum seni hergün , fotoğraftaki gibi durmuyordu dün giydiğin kıyafet.. ayrıca haftasonundan haftaiçi giyeceklerini ayarlamana bayıldım :) ben daha bir gün öncesinden bile düşünmüyorum sabah uyandığımda bakıyorum bakıyorum bakıyorum :))))

  YanıtlaSil
 5. Nonim yaa abartma, her zamanki gibi cok guzelsin yine :))

  YanıtlaSil
 6. Canım çok tatlısın her zaman ki gibi gayette güzelsin ayrıca.

  Bu arada kitap ilginç, yorumunu bekliyorum bende almak için.

  Özliyeceğim seni canımmm

  YanıtlaSil
 7. Yoo kendine haksızlık etme zayıf görünüyorsun.
  Kitabı bende merak ettim.Bu tür kitapları çok okurum.
  Okuyunca azıcık ipucu ver lütfen

  YanıtlaSil
 8. Bu sabah çabuk çabuk elime ne geçtiyse giyinip aynaya baktığımda ben de rezil olmaktan son anda döndüm. Yeni kıyafet bulup giyene kadar servisi kaçırma telaşı da eklendi üstüne, sabah sabah aksiyon. Kıyafetleri en azından bir gece önceden hazırlama ritüelime geri dönmem gerek :(

  YanıtlaSil
 9. yaaa içimizdeki kapilari acmak...her gune bir sayfa okunan kitap dii mii..benim su an elimde olan (hatta sabahlari WC sefasi yaptigim)
  yaa ama ben bu kitabi sana doomgununde alacaktim...yemin billlah tüühhh:-(((

  kris

  YanıtlaSil
 10. Güzelim resimleri görmeden cidden herhalde bu kız ciddi bi hata yaptı sandım ama hiçte dediğin gibi kötü durmamış. Hem ben seviyorum öyle belden kabarık etekleri :)) Şu an evimin kadını modunda olduğum için nasıl kıskandım seni.Ne güzel haftasonları ne giysem diye düşünecek bir işin var :)

  YanıtlaSil
 11. kendisini eleştiren insanları sevsem de burada sana biraz kızdım :) hiç de kötü görünmüyosun yaaaaaaaa nie öyle diyosun... daha ne olsun yani? gayet hoşsun iki fotoda da... bi çok kadın böyle görünmek için bi tarafını yırtıyo bilmiyo musun?

  retro resim çok hoşuma gitti ama :)

  ve anahtarlığa bakan bızdıklar da öyle... yeni kedi, evin eski sakinleriyle pek muhatab olmamış gibi görünüyo

  YanıtlaSil
 12. Resmen kendine haksızlık ediyorsun. Yine harikasın!

  YanıtlaSil
 13. rezil olan ne anlamadim?

  YanıtlaSil
 14. Elbise siyah renk olduğu için fotodan pek anlaşılmıyor ama beni acayip basenli göstermiş rezil olan kısmı oydu :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...