26 Mayıs 2009

Eşek

Ayyy sinirden yemin ederim kudurmak üzereyim! Allah sevdiği kuluna önceği eşeğini kaybettirir sonra buldururmuş ya peki sonra yine kaybettirirse şimdi ben Allahın sevdiği kulu mu oluyorum sevmediği mi? Yoksa yukardaki benimle dalga mı geçiyor? Cuma günü parmağıma taktığım yüzüğümü Midpoint'te kaybetmiştim ya dün hadi dedim bir ihtimal belki bulunmuştur, bir arıyım, tel.deki kız yüzüğünüz nasıldı dedi ben de heyecanla kelebekli dedim hıı hıı burada gelip alabilirsiniz dedi, ben de işte olduğum için bana alıcı ödemeli kurye ile göndermelerini teklif ettim, olmuyormuş efendim... Ben de ok yarın gelip alırım dedim. Hatta kıza da yarına kadar yüzüğü kaybetmezsiniz di mi dedim (aha evrene eşşek sinyalini burada yollamışım ama haberim yok) kız da bana aaa siz hiç merak etmeyin hanfendi dedi. Bugün mutlu mesut Kanyon'a gittim, ana o da ne? Yüzük yok, herkes seferber oldu yok yok yok! Dün benimle tel.de konuşan hatun da bugün izinliymiş, bize biraz müsaade edin bakıp biz sizi arayalım dediler, ellerim bomboş saçlarım sinirden dimdik geri döndüm. Az önce telefonum çaldı, arayan restaurant müdürü, kem küm ediyor bulamadık yüzüğünüzü manevi değeri var mıydı bilmiyorum ama kaybınızı karşılayalım diyor. Ben de açtım ağzımı yumdum gözümü (yaaa hep böyle şirine değilimdir ben) siz benimle dalga mı geçiyorsunuz dedim. O yüzük bulunacak dedim. Ayyy ben hayatımda böyle saçma şey görmedim. Akıllı beni bulmaz deli *****dan ayrılmaz!

6 yorum:

 1. O kızın haberi yok mu yüzükten. Devlet okulunda bile kayıp kutusu var yahu.. Hiçbir şey kaybolmaz. Küçücük çocuklar kayıp kutusuna atar buldukları şeyi. Bulsunlar bence de ya da ödesinler adam gibi. Sinir oluyorum ben de bu durumlara.. En çok da insanı aptal yerine koymalarına..

  YanıtlaSil
 2. BENİM AKLIMA KIZIN ALIP GİTMİŞ OLMASI GELDİ. NERDEyse imkansıza yakın ama olsun :D geldi işte aklıma yazayım deDİM NONİŞ.. BULUNUR İNŞALLAH

  YanıtlaSil
 3. Tlfdaki kızın izin gününde olması düşündürücü bi durum aslında, sonuçta arayıp sorabilirler. Yürütmüş olmasın gibi fesat bi düşünceyi soktu aklıma...
  Gerçekten kafa bulur gibi önce burda diyip sonra yok olması tam saç baş yolası bi durum.. İnşallah bulunur.

  YanıtlaSil
 4. eşşeğe şeker versende o tabiatı gereği otu daha çok sever...

  günün sözü

  YanıtlaSil
 5. Ahanda rezil oldular...
  Merak etme bulacaksın yüzüğünü..Ama kızda bayağı bir saftarozmuşşşş..

  YanıtlaSil
 6. hahaaa nasıl ciyakladığını tahmin edebiliyorum.Heriflerin senden çekeğini hala bilmedikleri için..sen dişçiyi basmış hatunsun eyytt bee :):):)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...