28 Eylül 2009

Yolculuk

Benim az sonra anlayışım da evlere şenlik oldu :) Bugünkü koşturmacadan ancak şimdi yazmaya fırsat bulabildim! Perşembe sabahı erkenden yola çıktık ve 7:00'de kalkan feribota binip Bandırma'ya doğru yola çıktık.

Üzerimde uyku mahmurluğu var sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Sabahın körü olabilir ama gözlerim bir kartalınki kadar keskindir, feribottaki ünlüyü gözlerim anında mimler!

Bir zamanların yakışıklı jönü Ediz Hun huysuz bir dede olmuş artık, tüm yol boyunca somurtup durdu belki sadece sabahları böyle aksi uyanıyordur kimbilir?!

Bayram sonrası ve hafta ortası olmasının etkisiyle yollar bomboştu!

Valla yeme içme fotosu paylaşıyorum diye hiç kızmayın bana! Burada sanat icra ediyorum ben! Bienal'de gördüğüm ortası delik ekmekten sonra benim bol köpüklü Susurluk ayranım olsa olsa sanat şaheseri olur :)

Veee 4 saat sonra Ayvalık'taydık! Cunda Adası'nın diğer adının Alibey Adası olduğunu ve Ayvalık ile arasında bir bağlantı yolu olduğunu öğrenmiş oldum ;)
Cunda detaylarını ayrı bir yazıda paylaşmak istedim, gitmek isteyenlere bir rehber olur belki... Amaaa öncesinde daha fazla merak uyandırmadan UFO fotosuna geçiyorum ;)

11 yorum:

 1. Noni, bir kere karşılıklı kahve içmişliğimiz var Ediz Hun ile :) Tanıdığım en kibar erkek o. Ve en centilmen.

  Ah ondan bi tane daha olsaydı civarımda şöyle 27-28 yaşlarında :P

  Ahh Ediz Hun aşkım depreşti yine :)

  YanıtlaSil
 2. çook merak edioorum ben dee

  YanıtlaSil
 3. susurluk ayranına bayılıyorum canım çekti şu an:)

  YanıtlaSil
 4. ay alibey adasi
  ne guzel degil mi degil mi

  YanıtlaSil
 5. Ediz Hun'a laf yok...

  UFO'lari yazmani bekliyorum...

  xoo, n

  YanıtlaSil
 6. merhaba noni,ben de ilk kez mesaj yazıyorum sana. Ben de merakla bekliyorum cunda yazını, bende en kısa zamanda gitmeyi istiyorum, ben de, ben de...:) sema

  YanıtlaSil
 7. Ayran müthiş görünüyoooooo...

  YanıtlaSil
 8. Cunda detayları için sabırsızlanıyoruz,hadi be Noni.

  YanıtlaSil
 9. Gerçekten Ediz Hun'mu o? Profilden somurturken hiç benzemiyor..

  YanıtlaSil
 10. sonunda gitmişsiniz..çok sevindim görünce..zaten ses çıkmayınca anlamıştım geziye çıktığınızı..şimdi görünce fotoğrafları ne kadar çok özlediğimi anladım ayvalık ve cundayı..ahh keşke ablam hala orda oturuyor olsaydı..Ediz Hun artık yaşlandı ama hala centilmen geliyor bana..filmlerin etkisi böyle bir şey işte..umarım bir gün tanışma şerefine de nail olurum..diğer yazıları daha okumadım acayip meraktayım..şimdi onlara devam edeyim..

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...