14 Aralık 2009

The Girl Next Door (yani ben)


Herkese iyi haftalarrrr! Aralığı da ortaladık, 2009'a veda etmemize çok az bir zaman kaldı! Beni şimdiden Yeni Yıl heyecanı sardı, hafta sonu evdeki yeni yıl süslerimi çıkarttım fakat bir baktım benim yılbaşı ağacım yok evet yavruslar benim bir dikili yeni yıl ağacım bilem yok! En kısa zamanda bir ağaç edinmek kaydıyla Noel Baba'larımı çıkarttım ortaya...


Ortaya karışık Noel Baba :)


Aslında bu haftasonu planlarımda Galatamoda'ya bir göz atıp ardından Otto Santral'e gidip Jose Gonzalez'in performansını dinlemek vardı ama bunların hiçbirini gerçekleştirmedim çünkü ben uyuşuk bir Boğa kızıyım :) Ahhh ne yazık ki burcumun hakkını iştah konusunda da veriyorum ;) Sevgilimle son günlerdeki favori mekanımız Home Store... Sushi sevenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir de çok değişik şampanyalı kokteylleri var; ben Big Bubble şampanya içtim değişikti, ama Home Store Bellini daha göz alıcıydı. Bir de yürüyüş yaparken farkettik, caddeye Sushi Me adında yeni bir sushi restaurantı açılıyor, merakla bekliyorum ;)
Benden bir dolap postu istenmişti, başta anlamamıştım, jeton düştükten sonra hazırlıyım dedim. Üstte görmüş olduğunuz foto dolabımdan bir kesit sunmaktadır :) Bende sıralama hastalığı var, herşey ya rengine ya da ebatına göre sıralanmalı mutlaka... Mesela siyah kazaklarımın arasına asla kahverengi giremez veya beyazların arasına mavi renk karışamaz. Kemerlerim renklerine göre ayrılmıştır. Kotlar bir yerde, kumaş pantalonlar bir yerde ve eşofmanlar (doğrusu eşortman mıydı yoksa???) başka bir yerde olmalıdır. Ayrıca elbiseler ve etekler de ayrı ayrı durur. Ayakkabı dolabımı çekmeyi unuttum ama onları da renklerine göre ayırdım. Evet bu bir takıntı kabul ediyorum ama hayatımı daha kolaylaştırıyor, herşeyi elimle koymuş gibi buluyorum ;)


Ve i-clay aşkında mutlu son!

Günlerdir aradığım siyah hamur kovama nihayet kavuştum :)
Bu da Tarçın aşkı :) Evin diğer uyuşuğu da kendisi olur!
Evet üşengeç, obur ve takıntılı bir noni olmamın yanına bir de Hello Kitty delisini ekleyebilirsiniz :) Prensesim yurtdışından bir poşet Hello Kitty hediyeleri ile Noel Hatunlar gibi döndü, 1 poşet Hello Kitty ve hepsi b-e-n-i-m!!! İçinde Hello Kitty'li simli chopstick'ler bile vardı bayıldımmmm :) Teşekkürler prensesim!!!


Prensesimden konu açılmışken onun websitesinden de bahsedebilirim :) Selinky.com artık yayında! Prensesim Selin harika bir fotoğrafçıdır (bu konuda ondan çoook şey öğreniyorum) ve kendimi çoook şanslı hissediyorum, her zaman bir alo uzaklıkta fotoğraf konusunda bana hem destek olur hem de engin bilgisini paylaşır. Prensesim Selin doğum, düğün, nişan gibi özel günlerde veya özel bir neden gerekmeksizin sevgi dolu anlarını paylaşmak isteyen herkese kendi websitesi aracılığı ile hizmet etmeye başladı. Canım arkadaşımı tebrik ediyor ve kendisine bol ışıklı günler diliyorum :)

Prensesin objektifinden, 2009 kışı...
Prensesin objektifinden, 2009 yazı...
Tepenizde güneş olmasa bile içinizde ışığın bol olduğu bir hafta diliyorum!

5 yorum:

 1. Yeni yıl temalı herşeye bayılıyorum. Yeni yılda doğmuşum ondan sanırım(: Bide dolabın aynı benimkine benziyor nonicim bende düzen hastasıyımdır renk renk boy olucak bakınca asla aykırı durmayacak:)

  YanıtlaSil
 2. sekercigim ozeldim ben deeee...sana ozelden ayrintili bir mail atacagim, opuyorum kocaman...

  YanıtlaSil
 3. Beni de yılbaşı süsleri ışıkları ve yılbaşına ait herşey çok heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor.
  Hediyelerin de harika, Derinde,Selinde, sende ve herşeyy ama bana sözünüz vaaar unutmadınız değil mi!!??
  :(((

  YanıtlaSil
 4. 2009 kis fotografi supermis! ben de istiyorummmm.. ve de bu sayfada fotograflarini ozlemle bekledigim kahraman Tarcin.. nasil tombul, nasil tatli bi kedidir o yaa bayiliyorummmm! :)

  YanıtlaSil
 5. Nazannesi5/1/10 18:58

  Cnmmmmm Noniiiii,
  Düşündüğüm kadar uzun ara vermemişim yorumlara, okumalara çünkü next page vs yapmadım!! Hihihihi...
  Hello Kitty ve sen, nasılda unuturum ya da nasıl olurda Naz'ın tutkusundan sonra fark etmem????
  Bloga aylar önce koymuştum dikkatini çekmemiş demekkiiii yoksa yazardınnnn....
  Dur o zaman ben Naz dan rica edeyim de paylaşsın seninle!!! :))))

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...