26 Mart 2010

Ohhhh hafta bitti sayılır :)

Hafta sonuna hazır mıyız bakalım? Biz birazdan Gofret ile ofisten çıkıp Tanyam'la buluşuyoruz çok mutluyum, hepinizin yerine Aliş'i de seveceğim, daha dünyaya gelmedi ama olsun, ben onun kendisine yöneltilen tüm sıcak mesajları hissettiğine inanıyorum ;)
Yarın için de ayrıca heyecanlıyım çünkü tüm gün sürecek olan kurabiye kursum var :) Aslında sevgilimle rejim yapıyoruz yapmaya çalışıyoruz, dolayısıyla bu kursu ben kurabiyeler için değil süsleme teknikleri için alıyorum. Yaptığım hamurların bu kurabiyelerden bir farkı yok, tek farkı benimkilerin yenilemiyor olması, bu yüzden kendimi geliştirme imkanım olur diye düşündüm... Umarım bu kurs beklentimi karşılar. Yurt dışından da bir sürü hamur kalıbı aldım, haftaya anniş ve babişle beraber onlarda gelecekler ;) Son günlerde bende bir girişimcilik bir ataklık sormayın gitsin! Bu gidişle ya batıcam ya çıkıcam zaten, hep birlikte bekleyip göreceğiz artık :)
Bu kitabı dün tesadüfen Remzi Kitapevi'nde gördüm. İçini karıştırdım, hoşuma gitti. Kitapta bakır tel, keçe, polimer kil, kumaş ve kağıt gibi malzemelerle nasıl takı yapılacağı fotoğraflarla anlatılmış, benim DDD yüzüklerim için bir fikir edinmemi sağlayabilir... Bu kitabı da prensesim önerdi. Pukka Living tarafından hazırlanan bu minik kitapta yeme-içmeden moda, sanat ve tasarıma tam 166 ilginç dükkan ve mekan yer alıyor. İstanbul'un gizli kalmış köşelerini keşfetmek için el atında bulunmasında fayda var diyerek alışveriş sepetime ekledim. Kapağındaki kedicikte beni ayrıca etkilemiş olabilir :) Saç fırçam ne kadar şirin di mi? Canım prensesim üstündeki kıvırcık saçlı kızı görünce bana benzetip almış, beni hep şımartır canım arkadaşım, burdan ona kocaman öpücüklerimi yolluyor ve iyi yolculuklar diliyorum!!!

Veee ben de ödüllerimi dağıtabilirim sonunda! Yoğunluktan zaman bulamamıştım bir türlü. Yaratıcı Blogger Ödülü'ne beni de layık gördüğü için Ebrucuğuma öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Biliyorum herkesin kendine has bir tarzı var, herkese yer vermek mümkün değil ama ben de kendime göre yaratıcı bulduğum blogger'ları sıralamak istedim (evet torpil geçtim baştan itiraf ediyim sonra hop şike var demeyin :P) İşte seçtiklerim:

1. Decaf Latte...Çünkü o benim rol modelim! 2. Çılgın Mevdoş... Çünkü ondan öğreneceğim daha çok şey var! 3. Nazannesi... Çünkü kelimelerle harika dans ediyor! 4. Deniz Baran... Çünkü her daim çok asil! 5. Petit Plat... Çünkü yaptıkları muhteşem! 6. Fashion Toast... Çünkü çok cool!

7 yorum:

 1. Canim Nonim cok tesekkur ederim! Sen de bitanesin, nese kaynagimsin benim ;)

  YanıtlaSil
 2. İşte bunu seviyorum her ne kadar cumartesi öğlene kadar çalışsamdaa :) bu arada ödüle gercektende layıksın tebrik ediyorum Noni:)

  YanıtlaSil
 3. Ohoh..ne güzel buluştuk...ne güzel keyf ettik..şen kahkahalar attık..kırk yıllık dostlar tadında..bayıldık biz..tekrar etmek istiyoruz hehehe..ama siz istermisiniz onu bilemiyoruz.

  Kocaman öpüyorum.

  PS-bana da iki fiyakalı foto gönderir misin?..bloğumda şeyederim.

  YanıtlaSil
 4. Canım Nonim,
  Çünkü, sen çok başkasın! :)
  Hiç yitirme emi?
  Seni çok seven Nazannesi Ben..

  YanıtlaSil
 5. Canımmm ben de sizi çok seviyorum :)

  Tanyammm fotolar geliyor birazdannn!!!

  YanıtlaSil
 6. Bize de tebrik etmek düşer..
  :)))

  YanıtlaSil
 7. Bitanem Benim... Asil sen benim rol modelimsin ama gel gor ki ben senin kadar yazmayi birak, bu bilgisayarin basina oturamiyorum bile.... :)
  Operim beni onure eden guzel kardesimi...
  Seni Seviyorum!!!!

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...