29 Mart 2010

Tanya'm

Cuma akşamı işten bir heyecan çıktık Gofretimle... Cuma trafiğinin ardından köprüyü geçip indik caddeye... Biz de bir heyecan, bir telaş, gözümüz saatimizde aman geç kalmadık di mi diye vardık Vapiano'ya... Söz konusu kişi Tanyam (ve Aliş) olunca bekletmek istemedik tabii ki! Sonra öyle tatlı bir sohbete daldık ki... Onun bu berrak enerjisi acaba Aliş'ten mi geliyor yoksa hep böyle miydi diye içimden geçirdim çoğu kez... Saatler nasıl 11'i buldu anlamadık bile... Biz çok keyif aldık, bir sonraki buluşmamızı ve tabii Alişimizi sabırsızlıkla beklemeye başladık şimdiden ;)
İltifat olsun diye söylemiyorum kesinlikle, Tanya bugüne kadar gördüğüm en güzel hamilelerden biri! O akşam Tanya'nın sevgilisi de bize sürpriz yaptı :) Bol bol içimizden tüü tüü tüü nazarlar değmesin diye geçirdik ;)

Tanya'mın kendisi ve Aliş bize yeterdi ama o bir de hediye almış, bugünlerde ben ne kadar da şımartılıyorum böyle :) Teşekkürler güzel kalpli anne adayı! Ahhh unutmadan söylemem lazım; bence Aliş doğuştan şanslı ;)

2 yorum:

 1. Ah..asıl ben ne güzel şımartıldım yahu...hem güzel hamile..hem en keyifli sohbetler..hem sevgili..hem sevgiyle...hemde bide Alişe hediyeler..

  O zaman arayı acmıyoruz..acarsak Alişin ihalesi size kalıyor ben sokaklara atıyorum kendimi heheh.

  Kocaman öpücük.

  YanıtlaSil
 2. Tanya' dan uzak duuuuuuuuur.
  Bir dost.
  :)))

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...