27 Ağustos 2010

Kaytar-ma!

Son günlerde her türlü yayını okuma potansiyeline sahip hissediyorum kendimi yeter ki Rusça ders kitapları olmasın :) İtiraf ediyorum ben inanılmaz tembel bir öğrenciyim! (Allahım bana acı da ilerde bebişimiz olduğunda sakın ola bana benzetmeye kalkma! Amin!) Ne zaman Rusça çalışmaya başlasam o anda aklıma kesin başka bir iş geliyor, kalkıyorum yemek hazırlıyorum, makineye çamaşır koyuyorum, incik boncuklarımı yeni baştan organize ediyorum, marketten alacaklarım çıkıyor gidip alışveriş yapıyorum, skype'a bir bakıyım annem hatta mı diyorum, o sırada bizim kızlarla mailleşiyorum vs... sonuçta ders dışında herşeyi yapıyorum :P
Bu kaytarmalarım esnasında yaptığım işlerden biri de canım ablamın hediye ettiği, Yukiko Miyai'nin hazırladığı Clay Art isimli kitaba el atmak oldu... İçinde inanılmaz örnekler var, bu pembe çiçeklerin polimer kilden yapıldığına inanması güç... Ben de en kısa sürede denemek istiyorum! Ayrıca Ağustos ayını bitirdiğimiz şu günlerde yavaş yavaş Eylül ayı için eğlenceli bir süpriz hamur hazırlamaya başlasam çok iyi olacak ;) Gördüğünüz gibi hobiler söz konusu olduğunda beni sık sık ziyaret eden ilham perim, iş ders çalışmaya geldiğinde benden önce topuklayıveriyor :)

2 yorum:

  1. Rusça için böyle kaytarman normal. :) Sende anlamışsındır, Türkçe'den oldukça farklı bir dil.. Mantık uyuşmazlığı had safada.. Ben de, okulda hep kaytardım Rusça'dan şimdi derdimi ancak anlatabiliyorum.. Uzun cümleleri telaffuz ise en büyük düşmanımdı.. Ayy çok iç karartıcı oldu bu yorum, kusura bakma. :( Ama sen Rusya'da olduğun için işin daha kolay olur.. :)

    YanıtlaSil
  2. Sana güveniyorum güzelim matruşkalardan bile daha şakırdayacaksın.Hadi görelim seniiii :):)
    mucuxxxx

    YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...