04 Ekim 2010

Denemeler

Biz bu hafta sonu bambaşka bir şey planlarken kendimizi Bora Bora'da bulduk, adasında değil canım cafe'sinde ;) Leziz sushilerinden tattık... Hmmm bir de daha iyi bir blogger olabilmek için fotoğraf denemeleri yaptım, çektim sildim, bir daha çektim, tekrar sildim... Yakında prens ya canın ya Canonun derse hiç şaşırmam :) Neyse az laf çok iş, bugün kendi küçük dünyama çekiliyorum, yarın Ekim çekilişi ile yine karşınızdayım ama ;)

"Plinius'un dediği gibi, herkes kendisi için bir derstir, elverir ki insan kendini yakından görmesini bilsin. Benim yaptığım, bildiklerimi söylemek değil, kendimi öğrenmektir; başkasına değil kendime ders veriyorum. Ama bunları başkalarına da anlatmakla kötü bir iş yapmıyorum: Bana yararı olan bu işin belki başkasına da yararı olabilir. Zaten benim bir şeye dokunduğum yok. Yalnız kendimle uğraşıyorum; delilik ediyorum, bundan zarar görecek başkası değil, benim; çünkü bu öyle bir delilik ki bende başlayıp bende bitiyor, hiçbir kötülüğe yol açmıyor."

Montaigne - Denemeler

Montaigne ne güzel söylemiş di mi :) Hepinize harika bir hafta diliyorum!!!

4 yorum:

 1. Resimler çok güzel, bununla ilgili size makine ve program bile sormuştum hatırlıyorsanız :) Genel olarak çok beğeniyorum her zaman. O zaman iyi bir blogger'sınız demektir :))

  YanıtlaSil
 2. Sana da Elçinimmmm!!!

  Sound of the Rain ay çok teşekkür ediyorum şımardım şimdik :)

  YanıtlaSil
 3. sizede iyi haftalar diliyorum,resimler çok çok güzel bu arada.
  sevgilerr.

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...