20 Aralık 2010

Pırtık


Geçen gün telefondayım... Konuşurken de elim ayağım pek durmaz. Kıpır kıpırımdır... Tam konuşmanın orta yerinde terliğimin lastiği parkede öyle bir kaydı ki zooort diye bir ses çıktı, yani istesem bu sesi bu kadar gerçekçi çıkartamazdım! O sırada bir sessizlik oldu, ay nasıl utandım size anlatamam. Telefonun diğer ucundaki de saygı duyduğum biri.... Yok yok düşündüğün gibi değil ayağımdan çıktı o ses diyemedim de kalakaldım öyle ezik ben hahahahah :)
Sizin de böyle komik durumlara düştüğünüz anlar oldu mu? Yoksa tek bahtsız bedevi ben miyim :)

18 yorum:

 1. o anda senin suratının şeklini hayal edebiliyorum :)

  YanıtlaSil
 2. noniiiim
  bi de eski işyerindeyken deri eteğinin sandalyeyle azizliğine uğramamış mıydın kuzum sen?!?
  ne tikkatli bi okurum ne noni severim hıh aperin bana!(:
  bnm öyle utandıııım olmuş muyduu..
  ımm düşüncek olursak şu blueetuutlar yeni çıktıı zaman bi arkadaşım ve yanındaki arkadaşı greentuut die de bişiy cıktı yeni falan diye kandırmıştı ben de saf saf dinlemiştim ^_^

  YanıtlaSil
 3. Elçinim; küçük ceylan ve küçük emrah arası bişiydim o anda :P

  keLebek; kısss ne hafıza var sende amanin korktum senden hahahahah vallahi doğru diyorsun bu demek oluyor ki yılda en az 2 kere pırtık duruma düşürüyorum kendimi, oturup kalkmasını öğrenmem gerek :P

  YanıtlaSil
 4. Hahahahah Greentutta komikmiş :)

  YanıtlaSil
 5. Boşverin ya en azından telefonda olmuş, belki duymamıştır bile.
  Benim ders esnasında, hem de lise son sınıflara maliye anlatmaya çalışırken gayet ciddi havalarda öndeki kaplama dişim fırlayıp, kürsünün üstüne düşmüştü. Bırak düştüğü yerde kalsın, tezahürat yapma değil mi? Bir de "aa dişim düştü" diye bağırmıştım o şaşkınlıkla. Kesin okulun tarihine geçmişimdir:))))

  YanıtlaSil
 6. :))) ay çok komiksin :)))

  benim de geçen başıma şöyle bişey geldi
  serviste uyuyakalmışım
  birden gaaark diye bir sesle uyandım sanki böyle 1 saniyelik horlama gibi :) ve o sesin benden geldiğini farkettim ateş bastı :) sanki yan taraftaki abi bana bakıyor gibi geldi böyle dümdüz önüme bakıyorum istifimi bozmadan :) aslında ağzım da açık değildi ama damağım kurumuştu ve dilim de genzime yapışmıştı sanırım :)) neyse o sessizlikte kendimi biraz rezil olmuş hissettim :)) "kıza bak horladı hehehhe " dediler kesin :))

  YanıtlaSil
 7. şaka gibi olmuş :P
  bişicik diyemedin mi :) miso ne yaptın diye zarif bir çığlık atsaydın :)

  YanıtlaSil
 8. benimde başıma geldi öyle bişey ama telefondayken değil yanımda olan insanların arasında kırmızı teliğim ses çıkardı ve herkes yüzüme baktı yüzüm o terliğin rengine dönüşmüştü :))ALLAH kimseye yaşatmasın çünkü o anda elin ayağın birbirine dolanıo açıklama yapamıyorsun yani rezillik diz boyu :))

  YanıtlaSil
 9. ayy geçmiş olsuun, çok fena :)) herkes tuvalete gidiyor, pırt yapıyor, ama en utandığımız şey de bu :P

  YanıtlaSil
 10. ohoo yazsam kitap olur Noni, ortaokulda serviste sevdiğim çocuğun üstüne kusmuştum, bankaya gittiğimde müdür yardımcısı kadının fanustaki balığı kadın masada yokken klavyenin üstüne sıçramıştı, işyerindeki ilk günümde tuvaletin kapısını kilitlemeyi unuttuğum için içeri dalan müdüre hanımla göz göze gelmiştik daha sayayım mı :D

  YanıtlaSil
 11. haha :)) Ben de nisanliyken telefonda konustugumuzda sandalyeyi ittirdim ama nasil bi ses cikti:) ben duysam bende oyle bir sey zannedebilirdim.Ama tabi nisanlim olunca hemen soyleyebildim.SEninki zor bir durum.Ama diyebilirdin ki aahhh terligimmmm,ayagimmmm:)sonra konu acilirdi

  YanıtlaSil
 12. Leylak Dalı; ayy inanmıyorum çok fena olmuş, beterin beteri var diyorsun yani :)

  nesobaby; hahahaha o dediğin durum bana da bazen olur sırf bu yüzden serviste pek uyuyamazdım zaten :)

  mırılım; aaa bu da iyi bir fikirmiş ama o anda aklıma hiç gelmedi ki :)

  mervişşş; ayyy sende benim gibi kızaranlardansın desene bende de hemen renk değişir kihh kihhh :)

  defne; di mi ama bu konuyu psikolocik olarak bir irdelemek lazım :)

  puck; ayyy koptum yazdıklarına kıyamam sana yaa başına ne aksilikler gelmiş böyle, bak sen yazınca hatırladım şu wc olayı benim de eski işyerimde başıma gelmişti :P

  nihalcim; ay keşke karşımda prensim olsaydı bende hemen işi dalgaya vururdum ama karşımda bir büyüğüm olunca yapamadım, kibar feyzoyum ben hahahhah :)

  YanıtlaSil
 13. Bu benim her gün özellikle gece yatmadan önce duyduğum cümleleri hatırlattı(hep kulağımda da)
  "hayatım napıyosun orda?"
  "nerden geldi o ses?"
  "bi elin kolun rahat dursun tlf da konuşurken bütün dikkatimi sese veriyorum yaa"
  ve türevleri.hatta düştüğüm,ayağımı çarptığım,topuklu ayakkabımı giydiğim an, o an ne yaptığımı tahmin ediyo artık bi nevi TABU ehehe:))

  YanıtlaSil
 14. İpekböceği; hii hii :)

  YanıtlaSil
 15. Hahahaha.. :)))
  Bak şimdi sene 2001, lise son sınıflarda rehberlik dersindeyim.. Hani önden kopçalı sutyenler vardır ya heh işte onlardan var içimde. Üzerimde de beyaz gömlek, hani iç gösterir!!!!
  Bir anda kopça attı sutyen açıldı! :))) E gömlek dapdar olsa iyi dara yakın sadece.. Sınıf defterini -hani şu kocaman olanlar - üzerime nasıl kapadığımı bilemezsin... Birşey anladılar da ne bilemedim hiç..
  E.

  YanıtlaSil
 16. ben birde artık alışmışım suratımın renk değiştirmesine ne zaman utansam hemen aynaya koşuyorum üflüyorum püflüyorum :)))

  YanıtlaSil
 17. Evooom; inanmıyorum ay çok kötü olmuş kendimi o durumda düşünemiyorum ikizler cirit atıyor gömleğimin içinde kihhh kihhhh :)

  mervişşş; ben de kendimi telkin etmek için içimden kızarmadım hayır şu anda hiç kızarmadım derim ama daha çok kızarırım :P

  YanıtlaSil
 18. Komik duruma düşmeden hayat geçer mi Noni ya :) Benim normal durduğum dakika yok :D

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...