30 Nisan 2011

Kızıl Meydan'da bir gelin...


Dünden beri nereyi açsam William ve Kate'ten başka bişey yok, hele yabancı siteler ipin ucunu kaçırmış durumda, Kate'in gelinliği kimden esinlenmişti, William Kate'in kulağına ne fısıldamıştı bla bla bla! Dünyanın başka derdi yok sanki?! Açıkçası evlenen kim olursa olsun bir düğünün bu kadar abartılmasına karşıyım. Tabii ki her çift düğününün özel olmasını ister ama bu durum gelinle damadı keyiflendirme amacından ileriye gitmemeli, aşırıya kaçmamalı bence... Bakın yukarıdaki çifte ne kadar da mutlular! Hem strese girmemiş bir gelinden daha güzel ne olabilir ki ;)

7 yorum:

 1. çok mutlu bir çift,gelinde çok şugarmış:)

  YanıtlaSil
 2. AYŞEN; evet gelin çok tatlıydı :)

  YanıtlaSil
 3. eskilerden bir söz vardır ya ; "güzeller çikinlere düşer" diye. çirkin demek istemiyorum ama bu fotoğraftan sonra biraz daha hak verdim gibi :P tabi kim bilir bizim göremezdiğimiz ne gibi bir güzelliğini görüp aşık olmuştur güzel gelin :)

  YanıtlaSil
 4. Gelinin kopuk gibi gelinligine bayildim... Kate'de yazik ne yapsin attigi adim izlenecek artik... Noni gunun stili koseni cok sevdim. Devam lutfen...Bu arada sayende Moskova'yi ogreniyoruz...Sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. nil; ahh yavriiim sen burdaki durumu bilmiyorsun tabii burda taş gibi hatunlara hep çirkin erkek düşüyor çünkü burada yakışıklı bir erkek yok hepsi çirkin ördek :) bu kadar güzel yavruşkalar nasıl ortaya çıkıyor işte bunu çözemedim bi türlü :P

  Kiraz Çekirdeği; beğenmene sevindim canım, güzel ve değişik stilleri gördüğüm zaman artık kaçırmayacağım ;) sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 6. hatun da güzelmiş yaniii

  YanıtlaSil
 7. Valla gelin rus gibi ( taş gibi) adam da tam rus gibi :)) kel ve sarı :)) gelinlik desen amanın ben o gelinliği giysem kaynanam beni o balta ile keserdi hahahah :D bir de baltalar silahlar kılıçlar ile fotoğraf çektirmişler :)) sanki düğüne değil de savaşa gidiyorlar ay çok komik valla :)) değişik bir düğün olacak sanırım :)))

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...