14 Temmuz 2011

Veeee....

Pissi Türkiye'ye geldi gelmesine de kışın yavruşkalarla tüm parayı harcadığı için öyle Bodrum'muş, Çeşme'ymiş, Antalya'ymış nerdeee :) Bizimki bu yaz Bostancı sahilinde beyaz donu, bir elinde karpuzu, belinde de şambreliyle serinliyor napalım buna da şükür diyerek... Tek başına çıktığı bu tatilde bakalım bizim çapkına kim eşlik edecek ;)
92 kişi blog, bir kişi de mail yoluyla cevap vererek toplamda 93 kişi bu ayki çekilişimize katıldı, herkese teşekkür ediyorum! Ama her çekilişte olduğu gibi ne yazık ki kazanan sadece bir kişi oluyor, bu ayın talihlisi de 34. sıradaki Colorful oldu, kendisini tebrik ediyor Bostancı sahiline prensinin kıllı kollarına bekliyorum ;)
Gelecek ay başka sürpriz çekilişte buluşmak dileğiyle!

4 yorum:

 1. Inanamıyorum!!! Sonunda talih guldumu yuzume yoksa? :) Çok teşekkürler sevgili Noni. Pisin soguk ama guzel yavruskalarin cenneti Norvec'i sever dilerim :)

  YanıtlaSil
 2. Oyyy pissi'deki şansa bak sen bir yavruşka cennetinden başka bir yavruşka cennetine transfer ettik, bizimki yine dört ayağının üstüne düştü ;)

  Colorful senden iletişim adresini bekliyorum canım, bana mail atmayı unutma olur mu ;)

  YanıtlaSil
 3. tebrikler coloful;)

  34 değilde 27 olaymış ben olacakmışım neyse bi dahaki ayı bekliyim ama bu pisi en sonunda benim olmalı nonişim;)

  YanıtlaSil
 4. Tebrikler :) Yarışmayı gördüm ama bilerek katılmadım bu ay. Çünkü çok tembellik yaptım, sadece okudum yorum yazmadım diye kendime hak görmedim katılmak için :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...