10 Ocak 2012

Marina

Ne zamandır kendimle ilgili bir post girmiyordum buraya... Bir süredir yoğun ama benim için geçmek bilmez haftalar geçirdim. Neyseki bu haftalar bitti ama benim İstanbul'daki tatilim bitmedi. Sanırım benim bir ortam yok. Geçen sene tüm kışı Moskova'da geçirmiş, 7 ay boyunca İstanbul'a gelmemiştim. Bu kış da İstanbul'dan çıkmak bilmedim :) Kışın eksi derecelerini burada bertaraf ettiğim için mutluyum ama öte yandan sinir bozucu 90-60-90 yavruşkaları, etrafındaki herkesi haşlamaya hazır huysuz ihtiyarları ve yerlere okkalı şekilde tüküren adamlarına rağmen Moskova'yı da özlemiyor değilim. Aaaa vallahi ciddi ciddi oraları da özlüyorum ben! Belki de bu yüzden Moskova ile ilgili planlarımızın uzama ihtimaline pek soğuk bakmıyorum... Sonuçta sevdiceğim yanımda olduğu sürece her ortam sütlimandan öte malibulu marina olur benim için hii hii :)
Malibu da içmedim, neden bu kadar sırıttığım ile ilgili hiçbir fikrim yok!
Bir fotomda şöyle cool ve havalı olsun ama yok yoook 32 diş her daim meydanda! Bu kadar güldüğüm için minik burnum her fotoda patlıcan gibi çıkıyor ona yanıyorum ben :P
Bu mor minik çanta canım ablamın hediyesi... Rengine bayılıyorum, küçük bir sapı var ama metal kısmı devamlı açıldığı için sapından tutamadım, elimde tutmak zorunda kaldım. Bu tip çantaların daha sıkı kapanması için bir formülü olan var mı?
Prensimle hafta sonu Abduction (Kaçış) filmine gittik. İlk yarı aksiyon filmiyken ikinci yarı hop diye gençlik filmine döndü ve saçma şekilde bir sonuca bağlanarak bitiverdi. Sanki film iki ayrı senaristin elinden çıkmış gibiydi, sinemada izlemeye değmez bence...
Karşınızda birçok çiçek! Böcekler kadraj dışındalar :)
Canım arkadaşlarımla ilk defa Moskova dışında toplu olarak bir araya geldik, onları görmek bana pek iyi geldi... Ayşe'cim çok yakında doğum yapacak, hepimiz heyecanla tatlı Betül'ü bekliyoruz, bebişini sağlıkla kucağına almanı diliyorum canım arkadaşım!
Şimdilik benden havadisler bu kadar :)

16 yorum:

 1. ben gülüşünün yaydığı sıcaklığı, bin cool fotoya yeğlemem, söyleyeyim:)

  YanıtlaSil
 2. Nonim biz senin o güler yüzlü , 32 dişli halini çok ama çok seviyoruz :)
  Çantanın rengi gerçekten müthişmiş
  Şu giyim kuşamındaki renklerin hastasıyım hehehehee

  YanıtlaSil
 3. gülmek sana yakışıyor tatlı noni,ay birde öyle bir şarkımı vardı ne:)

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, burası herzamanki gibi capcanlı. Takibe devam ediyoruz. Alakasız olacak ama buradan size bir site tavsiye etmek istedim. Geçenlerde tesadüfen bulduğum biryer daha önce belki görmüş olabilirsiniz ama görmediyseniz eğer polimer kil, porselen, kumaş, boya ve boncuklardan yaptıkları bebekler harika kıyafet ve ayakkabıları birer sanat eseri. Belki ilginizi çeker. enchanteddoll.com
  Seçil

  YanıtlaSil
 5. Ayakkabılarınız ve çantanız çok güzel,kendinizde pek şirinsiniz :) Sevgiler

  YanıtlaSil
 6. yine tatlısın nonimmm :)

  YanıtlaSil
 7. Gülmek sana yakışıyor bir kere, yine her zamanki gibi zarif ve çok şıksın :)

  YanıtlaSil
 8. Nonik ablaa yüzüğünü çook merak ettim =) mümkün mü bi yakın çekim ??

  YanıtlaSil
 9. Kızlaaaar çok teşekkürler siz de çooook tatlısınız benim günümü güzel yorumlarınızla aydınlatıyorsunuz :) Hepinizi kucakladım sımsıkı :)

  Seçil; siteye şimdi bir göz attım, Tanrımmm bunlar ne kadar özel bebekler böyle hayran kaldım, Moskova'da gezdiğim Star Dolls sergisini anımsattı bana, paylaşım için çok teşekkürler!

  HAMUŞ; yazın almıştım o yüzüğümü, yakından fotoğrafını burada görebilirsin canım ;)

  YanıtlaSil
 10. cook tatlisin :). hep boyle gulsun yuzun. optuum

  YanıtlaSil
 11. renkler ne kadar yakışmış sana!! pozitif enerji saçmak böyle bir şey işte!! bu arada ceket/paltona bayıldım. nereden aldın sorması ayıptır?

  YanıtlaSil
 12. balim; senin de aynı şekilde canım hep gülsün!

  Adsız; ayyy çok şımartoorsunuz beni teşekkür ederimmm :) paltom prensimin hediyesi favori mağazam Forever New'dan ;)

  YanıtlaSil
 13. nonim... her zaman iyi geliyorsun.

  YanıtlaSil
 14. Meralcim; teşekkürler canım benim...

  YanıtlaSil
 15. Gülüşünle pozitif enerjin katlanarak geliyor Nonişkam. Allah o güzel yüzünü her daim güldürsün. Bu arada dileğin için de çok teşekkür ediyor, kocaman bir Aminnnn!!! diyorum :))))

  YanıtlaSil
 16. Noni renk uyumun, gülüşün, takıların, en çok da palton ne güzel yahu.Hatta bir şarkı geldi aklıma 'ceketini çok sevdim çıkar onu bebeğim..':))

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...