26 Şubat 2012

Hediyelerim

Beni şımartan o kadar tatlı blog arkadaşlarım var ki, şimdi minik kızım da bu güzel arkadaşlıklardan nasibini alıyor, ana-kız ne şanslıyız biz yaa tüü tüü tüü maşallah ;)
 O tatlı arkadaşlarımdan biri Derya Kuzusu... Blogunu takip ediyorsanız ne kadar marifetli olduğunu, elinden her iş geldiğini biliyorsunuzdur zaten ;) Deryacım hamile olduğumu öğrenince bebişin battaniyesi benden dedi, ben de zannettim ki doğuma yakın örüp gönderecek ama iki gün sonra bu rengarenk battaniyeyi karşımda görünce şok oldum! Ve ba-yıl-dımmm! Yanında bir de şirin mi şirin el örgüsü tavşan vardı, battaniye kızımın tavşan benimmm ben oynıycam onunla bana ne benimmmm :)
Bu iğneliği de canım Deryacım kendi elleriyle yapmış harika di mi? İnsanın böyle marifetli arkadaşları olursa sırtı yere gelmez vallahi ;) Çook teşekkür ederim canım Deryammmmm!!! Şimdiden prensesimi bu güzel battaniyenin altında bana gülümserken hayal etmeye başladım bile :)
Çoook uzun zamandan beri tanıdığım güzeller güzeli bir blog arkadaşım var; Esra... Ankara'da yaşıyor, Sağlık Dergisi'nin yazı işleri müdürlüğünü yapıyor, birkaç sene önce İstanbul'da bir fuar için bulunduğu esnada tanışma fırsatı bulduk, her zaman halimi hatırımı sorar sağolsun... Arkadaşım Esra Öz ile Sağlık Gündemi sayfasında sık sık kitap çekilişleri yapıyor, bu seferkine bebişimin şansına ben de katıldım ve "Çocuğunuza İyi Bakın" isimli bu güzel kitap bana çıktıııı :) Çok teşekkürler Esracımmmm elimin altındaki bu kitap sayesinde prensesime daha iyi bakacağım kesin ;)
Geçenlerde bir kart aldım sevgili Ecehan'ın tatlı kızı Zeynograf'tan, çok mutlu oldum, kendi elleriyle boyadığı aşkın meyvesi taşıma da bayıldım, hemen buzdolabına iliştirdim, ellerine sağlık canımmmm :)
Hepinize şimdiden harika bir hafta dilerim!

7 yorum:

 1. Noni Teyze beğendiğini duyunca havalara uçtum.Kardeşimizi bekliyoruz.Hadi bakalım ;)

  YanıtlaSil
 2. Nonicim beğenmene çok sevindim canım, ben biraz tez canlıyımdır hemen yapmazsam rahat edemezdim, seni de şaşırttım :)sen çok daha güzellerine layıksın ama beğendim dedin sende beni çok mutlu ettin, sağlıcakla sıcacık kullansın inşallah güzel prensesin, çok öperim canım :)

  YanıtlaSil
 3. minik kuzucuğunun bereketi çoktan kapını çalmış bilee ne mutlu . güle güle kullan hediyelerini

  YanıtlaSil
 4. noni bebişin ne kadar şanslı şimdiden :)

  YanıtlaSil
 5. ya ben çok sevindim hamile oluşuna.uzun zamandır girememiştim bloğuna.Ne güzel bir haber oldu.Allah inşallah sağ salim o missssss kokuluya kavuşturur seni

  YanıtlaSil
 6. Deryada görmüştüm battaniyeyi. Sana geldiğini görünce daha çok sevindim.
  Güle güle kullanın.

  YanıtlaSil
 7. Ooo bebeğimiz ne kadar kısmetli. Maşallah. Şansı kısmeti daim olsun.Senin de Noni.

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...