11 Nisan 2013

Reyhanlı'daki 2. Kütüphane Projesi


Geçen sene sizlere Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Uzunköy İlkokulu için düzenlenen kütüphane projesinden bahsetmiştim... Bu proje hayata geçti ve bu ilkokul destek veren herkesin katkılarıyla kütüphanesine kavuştu. Çorbada azıcık benim de tuzum bulunduğu için nasıl mutluyum size anlatamam! Şimdi aynı proje bu sefer Nergisli Cumhuriyet İlkokulu için düzenleniyor. Kütüphane projesine destek olmak için;

- Hikaye, roman, dergi, ansiklopedi türü kitapları okula kargo olarak yollayabilirsiniz. 
- Projeyi arkadaşlarınıza, akrabalarınıza duyurarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 
- Facebook, twitter, instagram, friendfeed ve bloglarınızda projeyi duyurarak ve sayfaya dair linki sosyal mecra hesaplarınızda paylaşarak destek olabilirsiniz. 

 Okulun adresi: 

NERGİSLİ CUMHURİYET İLKOKULU
REYHANLI/HATAY

Ben kitaplarımı hazırlıyorum en kısa zamanda Reyhanlı'ya ulaştıracağım. Dilerim sizler de bu projeye destek verir, minik beyinlerin güzel bilgilerle dolmasına katkıda bulunursunuz. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz, zaman ayırdığınız için teşekkürler!

3 yorum:

  1. Çok güzel bir proje, ilk fırsatta duyuracağım ;)

    YanıtlaSil
  2. Böyle güzel projeler ülkem için sevindirici :)

    YanıtlaSil
  3. çok güzel okulun adresini aldım. evdeki kitaplardan seçip ilk fırsatta yollacağım. öğretmenimize bu projeden bahsedip sınıf ve okula duyurmasını da sağlayacağım. teşekkürler. mehtap.

    YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...