17 Mayıs 2013

Molfix Bebeğim Benim :)

Ahhh bu anı nasıl bekledim bir bilseniz! Aylardır gözüm raflardaydı, canım Nil'imin de yer aldığı Molfix'in yeni ambalajlı bezlerini girdiğim her markette acaba çıkmış mıdır diye büyük bir heyecanla kolaçan etmekteydim. Beklediğime değdi sonunda! Maviş kızım 2 numaralı Molfix ile karşımdaydı işte :)
Fotoğraf çekimlerini aynı zamanda Nil'in bağlı bulunduğu ajansın da sahibesi olan profesyonel bebek fotoğrafçısı Zerin Kültüral gerçekleştirdi. Çekimler Kasım 2012'de Zerin Hanım'ın home ofis olarak kullandığı evinde oldu. Bize bir oda vererek o gün rahat etmemiz için ellerinden geleni yaptılar. Gösterdikleri yakın ilgi ve alaka için Zerin Hanım'a ve Murat Bey'e teşekkürlerimi gönderiyorum!
Ahhh o zaman Nil'im nasıl da küçükmüş! Burada tam 3 buçuk aylık... Bekleme odasında sıramızın gelmesini bekliyoruz. Kabak kafam benim :)
Raflardaki tüm 2 numaralı Molfix bezlerini ben almak istiyorum beeeeen :) Bu çekimler bizim için gerçekten çok güzel bir anı oldu. Nil'im şu anda olan bitenin farkında değil ama ileride bundan büyük bir keyif alacağına eminim ne de olsa o ilgi odağı olmaya bayılan minik bir aslan kızı ;)
Bu keyifli çekim ve güzel anı için Zerin Kültüral ve Molfix'e için çok teşekkür ederiz!

18 yorum:

 1. Markete gittigim anda bakacagimmmm

  YanıtlaSil
 2. Ne hoş bir anı bu gerçekten! Ben fotoğraftaki hanımı da sen sanmıştım aslında. Çekim arkası fotoğrafını görünce şaşırdım!

  YanıtlaSil
 3. ahh canım. inan bez paketini görsem çizilmiş resim derdim. maaşallah kızına...

  YanıtlaSil
 4. maşallah gerçekten ne güzel bir anı...

  YanıtlaSil
 5. Noni büyüdüklerinde bebeklik resimlerine paha biçemiyorlar.
  Bir de böyle bir anı gerçekten ilerde Nil'ciğimin çoook hoşuna gidecek:)
  Gül Saim

  YanıtlaSil
 6. Annam ne şeker görünüyor tontiş Nil..Çok güzel bir anı cidden..

  YanıtlaSil
 7. Gerçekten muhteşem bir anı kalacak Nile :) Bizde molfix 2 numara kullanıyoruz :)

  YanıtlaSil
 8. Merhana Noni, ben Bursa'dan Nilay.. Eda'nın annesi. Nil'in yer aldığı Molfix bezinin fotografını birkaç gün önce Instagram sayfanda görmüştüm.. sonra dün akşam eşimle kızım Eda'ya ( benim kızım da 9 aylık) bez almak için markete girince birden karşımda Nil'i görünce çok heyecanlandım, eşime " aa bak bu Nil! Noninin kızı!" deyivermişim. Nil kim, Noni kim eşim şaşırdı tabi :) Velhasıl 9 aydır Prima'dan şaşmayan ben, bir anda Molfix bezi alıp sepete atıverdim:) gerçi biz artık 4 numaraya geçtiğimiz için aldığım bezin üzerinde Nil yoktu. Ama sayenizde bir sempati oluştu bende:) ee böyle güzel bir kızın olduğu bez alınır tabii...
  Sıcak paylaşımların karşı tarafta aynı sammimiyeti buluyor, emin ol. belki kendimi sana yakın hissetmemde bebekklerimizin aynı yaşlarda olmasının da payı vardır:) ben de seninki kadar kapsamlı ve geniş kitleye hitap etmese de ufak ufak kendi çapımda kızıma bir blog oluşturdum. gerçekten yazmak iyi geliyor. öpüyorum seni ve tatlı kızını..

  YanıtlaSil
 9. maşallah kuzucuğuna, çok güzel bir anı olacak çok:))

  YanıtlaSil
 10. Maşallah, çok tatlı.. :) Nil de aslan burcuysa annesi gibi kıvırcık saçlı olacak demek.. Kendim de dahil, kıvırcık saçlı olmayan bir aslana rastlamadım henüz :P

  YanıtlaSil
 11. Gözlere bak ya 1 milyon kere maşallah çok güzel!! Harika bir anı olmuş, markete gidince özellikle bakacağım :))

  YanıtlaSil
 12. güzel niiilll hep güzel :)

  YanıtlaSil
 13. çekilişime beklerim
  http://nursfashion.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 14. Masallah cok tatli:)

  Selin C.

  YanıtlaSil
 15. Nil bu photoshoplanmis bebekten cooook daha guzel, masallah ona.

  YanıtlaSil
 16. Maşallah maşallah. O güzel ayak parmaklarına, diline dudağına, o boncuk gözlerine, o pembiş tenine, mis kokuna...
  nonicim... Benim kızımla da adaşlar, Melisa NİL.... o da böyle kabak kafalıydı... Çok güzel bir bebek...Bir önce ki fotoğraflara da baktım, artık, eski haline dönmüşsün. Nice mutlu yaşlara diliyorum...
  sevgiler

  zeynep

  YanıtlaSil
 17. Harika bir anı... ben de böyle bir anısı olmasını isterdim vallahi ne yalan söyliyeyim:)
  maaşallah fıstığa da annesine de

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...