09 Eylül 2013

Sakın Beni Unutma

SakınBeniUnutma tablolarını daha önceden instagramda görmüş ve güzel bir fikir olduğunu düşünmüştüm. Bu güzel fikrin sahibesi tablolardan bir tane de Nil'e özel hazırlamak istediğini söyleyince çok heyecanlandım doğrusu! Nil'le ilgili sorulara verdiğim cevaptan sonra tablomuzun içeriği belli oldu. Birkaç gün sonra kapımız çaldı ve kuşlu tablomuz odamızın baş köşesine kondu!
Nil'imin hemen ilgisini çekti tablosu :)
SakınBeniUnutma tablolarının çıkış noktası tabloların yaratıcısının oğlu olmuş aslında... Onun söylediği ilk kelimeler, sevdiği oyunlar, söylediği şarkılar ve yaptığı ne varsa hiç unutmamak, ilerde ona ve sevdiklerine anlatabilmek için SakınBeniUnutma tablolarını tasarlamaya başlamış. Oğlu için tasarlamaya başladığı bu tablolar şimdi başka bebeklerin hatta anılarını saklamak veya hoş bir doğum günü hediyesi almak isteyen yetişkinlerin de evlerini süsler olmuş ;)
Bu güzel tablo için çok teşekkür ediyor, SakınBeniUnutma'ya sevgilerimizi gönderiyoruz!

22 yorum:

 1. çok güzel bir fikir

  YanıtlaSil
 2. çok güzel bir tablo.nilin hırkası da çok güzel.el emeği sanırım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) Nil'in hırkası hazır, yeğenlerimin eskisi, ablam Gymboree'den almış :)

   Sil
 3. Ay çok güzelmiş ben de yapayım paşama :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sakınbeniunutma'ya yaptırabilirsin canım ;)

   Sil
 4. nonimm günaydın..gülben ergenin show tv için yaptıgı program tanırım videosundaki kızı Nil'e çok benzettim ben o mu ?? :))

  http://www.youtube.com/watch?v=B3KENO3X1SM&feature=youtu.be

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şimdi baktım canım, yok hayır Niloş değil o :)

   Sil
 5. niloşu öpüyorum o tablodan daha güzel ama nuray hanımı'da tebrik etmek lazım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yarın sabah senin yerine de öpecğim sarı papatyamı Nilgüncüm ;)

   Sil
 6. Malzemesi nedir acaba ? Yazılar ellemi yazılmış, silinmiyor sanırım değil mi?
  Güzel bi hatıra Nil için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok güzel bir hatıra oldu, malzemesi baskı yazılar silinmiyor :)

   Sil
 7. Merhaba nonim. Aslında bunu klozete yazacaktım ama kısmet burayaimiş. Aslında bu işgüzarlara bir sesleniş. Adıyla sanıyla Ankara dolaylarındaki Ebruliye (!) Durup oyları sayan arkadaş. Random oyle bir sistem ki 10 dakika içinde basa basa istedigin rakama ulaşırsın. Yani nonim istese ablasının olduğu yerin 106 mı 306 mı artık herneyse o numarayı defalarca basarak 10 dakikada bulabilirdi. Kafan basar sanırım buna. Ama benim asıl buraya yazış sebebim www. burcu-kaan. blogspot.com Kız öyle bir kız ki ona yazsana insanların gözünün içine baka baka yalan söylüyor. Nasıl mı. Geçen 100.000 tıkladım onurlandım gururlandım yazmış. Şaşırdım. Maşallah herşeyin de postu giriliyor artık dedim. Kel alaka dedim. Neyse aradan sadece 3 gün gecti bir baktım bu sefer yüzsekizbin küsür. Yani yaklaşık günde 3000 tıkanmış. Evet evet neredeyse ortalama bir gazete ile aynı. Sonra iki üç bilgisayar süzgeci bir baktım sayaç bir tıkı 100 veren cinsinden. Yuh dedim 4 eylulde bir yorum yazdım. YAYINLAMADI.. Neden böyle birşey yaptınız hadi yaptınız 100.000 diye bağırmak neyin yüzsüzlüğü, hadi bazıları sığır da hepimiz mi malız kendin çal kendin oyna bizi de dansöz et oynat. Sonra sana yorum yazalım yayınlama bile. Hele ki yazdığım yorum daha da kibardı. Ama kanan kitle bari elinde kar olsun diye yayınlamadı. Sayın Ebruli böyle birşeye tepki koy peşinde olalım. Cidden bu blogların yol açtığı bilgi kirliliği kalksın artık. Adım başı blog ve bir yayın girmeden çekiliş. Ebrulu meleğin oyuncaklarıyla bağlantın ne yoksa sen o, o da sen mi.ben senim sen kimdin cinsinden. (!!!!) Bazıları yemiyor artık ve sizi kınıyor, üyelikten de silip atıyor. Atmayanı da kınıyor ve içinden yuh artık diyor. Lütfen artık tepkinizi koyun, beyniniz olduğunu gösterin hafife almasın kimse sizi. YALANAVCISI. Nasıl ama Avcı dediğim kadar yok mu kendime. Yazdıklarım sadece ve sadece sübjektif düşünceler olup bir iç döküştür ve sadece beni bağlar. Blog yazmaya hakkı olan herkes gibi eleştiri hakkımı kullanarak saygı çerçevesinde yapmış olduğum teknolojik birkaç bulgunun sözlü ifadesidir tarafimca beyan edilen.

  YanıtlaSil
 8. Şunu da ekleyim ki yalan dediğim Burcu hanım veya Sayın Ebruli değil tamamen olayın kendisidir. Mesela yalandan kastım 3 günde ilgili blogun 8000 küsür kez tıklanmasıdır. Yoksa ne Ebruli hanımı nede Burcu hanımı asla tanımam şahsiyetlerini de bilmem. Keşke kendisine yazmış olduğum yorumu yayınlasaydı gözümde 1000 katda değerli olurdu. Oğlumun da adaşı yakışıklı Kaanın annesi. Benim saftirik arkadaşım nonim de herşeyi yayınlasın. Güzel arkadaşım benim. İlk yavrunu düşürdüğünden bu yana elizde büyüdün be nonim. Çok dua ettim Nilde. ALLAH DA sana bağışladı şükürler olsun. YÜCE RABBİMİN BU GÜNÜNE AYRICA ŞÜKÜRLER OLSUN. YALANAVCISI.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Yalanavcısı,
   Bana saftirik demişsin ya gerçekten öyle olmalıyım çünkü benim kafam hiç basmıyor böyle şeylere yani tıklanma yüz bin olunca ne oluyor ki? Ben anlamıyorum böyle şeyleri... Kendi blogumu biliyorum max. 1500 tıklanma oluyor gün içinde Allah bereket versin diyorum :) Zaten benim amacım kaliteli bir kitleye hitap etmek, yüzbinler beni takip etsin diye bir iddiam yok... Böyle iddialar olmadığı sürece de insan daha rahat ve keyifli yazıyor bence, belli bir kalıba sokmuyor kendini. Blogun ticari bir amacı varsa elbette takipçi sayısının olması önemli ama benim gibi sadece keyfe keder yazıyorsa da buna takılmamak gerekiyor diye düşünüyorum. Dediğim gibi ben anlamıyorum böyle şeyleri, boşver sen de üstünde durma hiç. Güzel dileklerin için teşekkürler, sevgiler...

   Sil
  2. Bu arada bazen yorumlar gerçekten gitmeyebiliyor, belki senin yazdığın yorum gitmedi o yüzden de yayınlanmadı. Buradaki yorumunu okursa belki cevap verebilir sana diye yayınlıyorum, bunu da eklemek istedim ;)

   Sil
 9. Sevgili yalan Avcısı hemen baktım bende pr değeri 2 bile değil. Yani günlük ortalama tıkı ssdece ve sadece 200. Evet sadece iki yüz. Nonim seninki 4. Mesela Hürriyet in 7 veya google ın 8. Zaten max. 8 yani noni seninde ortalaman 1100un üstünde. İşlem bu kadar basit. Yalan savar seni tebrik ediyor kendi bloguma da bekliyorum. Tık mık nedirki yazdıklarım okunmuyorsa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vay anasını, demek bunlar görünüyor öyle mi? Nereden bakıyoruz peki bu değerlere ben de öğrenmiş olayım :) Blogumun pr değeri google'ın yarısı kadar ise vauwww demek istiyorum bak şimdi bi havalara girebilirim işte hıh ;)

   Sil
  2. Ben de çok merak ettim nereden bakılıyor bu değerlere?

   Sil
 10. Nonicim,

  Paylaşımın ve desteğin için ne kadar teşekkür etsem az...Seni tanıdığım için gerçekten çok mutluyum. Kucak dolusu sevgilerimle.


  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nuraycığım ne demek büyük bir keyifti benim için, çok öpüyoruz seni ve mink prensini, sevgilerimizle!

   Sil
  2. Nuraycım, tablo yine çok güzel olmuş, Ellerine Sağlık. Minik Niloş da çok beğenmiş görünüyor, büyüdükçe bu hatıraların değerini daha da çok anlayacak.
   Sevgiler :)

   Sil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...