20 Haziran 2014

Sevgili Füsun ve Seyhan'a Teşekkürlerimle ♥

Geçtiğimiz hafta sevgili Füsun ve Seyhan'ın büyük bir özenle La Fuga'da düzenledikleri "Bloggerlarla Yaza Merhaba" davetine katıldım.
Bu Niloşumla birlikte katıldığım ilk blogger etkinliğiydi, bu yüzden benim için ayrıca anlamlı oldu :)
Füsun ve Seyhan her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, biz annelerin olduğu kadar bebeklerimizin de keyifli vakit geçirmesine önem vermişlerdi, açıkçası bu kadar güzel bir şekilde ağırlanacağımızı, güzel vakit geçireceğimi, birçok anneden blogumla ilgili güzel yorumlar alacağımı (yanaklarım kızarmış olabilir :) ) ve kızımın da bu kadar eğleneceğini hiç tahmin etmemiştim!
Önce La Fuga'nın güleryüzlü servisi eşliğinde kahvaltımızı yaptık...
Sonra çocuk doktoru Gökhan Mamur'dan yeni kitabı "40'ı Uçana Kadar" ve çocuk bakımı hakkında bilgiler aldık. Dr. Gökhan Mamur kitabında doğuma hazırlık ve doğum, doktor ve hastane seçimi, emzirme pozisyonları, banyo ve bakım, ilk yardım ve ev kazaları, acil müdahaleler gibi bebeğin ilk aylarında ihtiyaç duyulan her şeyi kaleme almış. Tüm büyülü bahçelerin okuması gereken bir kitap bence ;)
Biz Dr. Mamur'u dinlerken çocuklarımız da gözetmenler eşliğinde La Fuga'nın oyun alanında oynadılar ve diskosunda dansettiler :)
Ardından Happy Nest ile bez çanta boyadılar...
Sonra hep birlikte Füsun ve Seyhan'ın Yaza Merhaba pastasını kestik :)
Katılan blogger anneler arasında blogu Giydir Anne'de keyifli ve yararlı paylaşımlar yapan sevgili Sinem ve güzel prensesi de vardı. 
Sponsorların hediyelerini biraz merak etmiş olabiliriz hii hii :)
İki kıvırcık cimcime :) Seyhan'ın güzel prensesi Zeynep Lal uslu uslu oynarken bizimki cadılığını gösterdi ahh şu 2 yaş sendromunu bir atlatsak hayırlısıyla :(
Pastanın ardından bu keyifli davete destek veren sponsorların hediyeleri dağıtıldı.
Sponsorlara teşekkürlerimizle...
Tüm hediyeler çok güzel ve çok özeldi...
Ama içlerinden bir tanesi balkabağı delisi beni kalbimden vurdu diyebilirim! İsmini Kazdağı'ının mitolojik adından alan İda Bahçe'nin balkabağı reçeline bayıldım! Pekmezi, ayva reçeli, kestane balı da harikaydı! Sebze ve meyveler annemle babamın Gelibolu'ndaki bahçesinden geliyordu, geri kalan eksiklerimi de İda Bahçe'den tamamlayacağım bundan böyle ;)
Günün sonunda bizim prenses çok yoruldu ama tatlı bir yorgunluk oldu doğrusu :)
Sevgili Füsun ve Seyhan... Sizlerle tanıştığıma çok mutlu oldum güzel anneler! Gerçekleştirdiğiniz bu dört dörtlük organizasyona beni ve kızımı da davet ettiğiniz için çooook teşekkür ediyor, kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyorum size!

4 yorum:

 1. Sibel'cim; sen ve güzel prensesin yine çok güzel olmuşsunuz..Organizasyon da anlattığın gibi harika gözüküyor, hele o hediyelere bayıldım :))) Bizlerle de paylaştığın için teşekkürler cnm, sevgiler..-Esin İrlan-

  YanıtlaSil
 2. Çİçekli elbisesini de o şirin suratı da mıncıklarım :) çok tatlı...
  ne kadar dolu dolu bir etkinlik olmuş çok özendim vallahi..
  Bu arada Gökhan beyi bir programda izlemiştim çok beğenmiştim konuşmalarını falan..
  hediyelerini neşeyle kullan..
  mutlu haftalaaarrr

  YanıtlaSil
 3. Sibelciğim biz de geldiğin için seninle ve kızınla tanışmamıza fırsat verdiğin için teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar bir araya gelmek dileğiyle
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Bende kendi adıma tanıştığımiza çok sevindim..Sevgiler
  Özlem hüseyin

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...