14 Temmuz 2014

Retro

Giyimde, dekorasyonda retro detaylar, eski dokunuşlar çok hoşuma gidiyor. İki kat görünümlü, retro kedili şortumla bu hafta sonu pek keyifliydim doğrusu! Kışın da siyah çorap ve boğazlı bol bir kazakla giyeceğim günü iple çekiyorum, bunu diyeceğim aklımın ucundan geçmezdi ama soğuk günlerin özlemini çekiyorum! 
Nil'im kendi pusetini gezdiriyordu, sen de gel yanıma birlikte fotoğraf çektirelim dedim, hemen geldi biriciğim...
Bu aralar saçlarıma takmış durumdayım! Yine kısacık kestiresim var! Uzun halim artık bana çok klasik gelmeye başladı, daha enerjik bir görüntüye ihtiyacım var. Ayrıca bu sıcaklarda köpükle uğraşmak açık şekilde dolaşmak bana zor geliyor, devamlı topuz yapıyorum, madem devamlı topuz yapıcam neden uzatıyorum ki bu saçları diyorum. Prensim, annem ve eski günlerimi hatırlayan herkes beni uyarıyor, "o zamanlar çok pişman olmuştun çok ağlanmıştın aman ha sakın kestirme!" diyorlar, ama ben o pişmanlıklarımı hiç hatırlamıyorum ki kihhh kihhh :) Mesela şöyle bir model bana yakışmaz mı söyleyin lütfen, yoksa hiç kaşınmayıp oturmalı mıyım yerimde :)
Benim kendi seçimlerim varsa kızımın da var, yani artık başladık diyebiliriz :) Evden çıkarken ayakkabısını kendi seçiyor, eğer istediği şeyi giydirmezsem de yerlerde tepiniyor, Temmuz sıcağında yağmur çizmesi giydiği bile oldu! Neyseki o gün anneannesinin Saroz'dan aldığı plaj ayakkabısını seçti de derin bir oh çektim :)
Biz kızımla kısa bir kaçamak yaptık, hafta sonuna kadar buralarda yokuz, o zamana kadar kendinize iyi bakın, hepinize huzur dolu bir hafta diliyorum!

Bluz: Choies
Şort: Choies
Ayakkabı: Sammydress
Çanta: DKNY
Kolye: Diva
p.s. Niloşun arkadan bana bakışı süper di mi?! :)

10 yorum:

 1. Kızınız doğduğu zaman tanışmıştım blogunuz ile.
  Hala minicik bir prenses ama gün geçtikçe ne kadar da güzelleşiyor, gözlerimi alamıyorum. Annesine bak kızını al dedikleri doğru olsa gerek. Pozitifliğiniz hala aynı. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Kızınızla siz çok tatlısınız <3

  Kısacık değil de orta boy küt bir saç eminim size çok yakışacaktır.
  Sevgiler,
  Deniz

  YanıtlaSil
 3. Saçlarını kısa kestirip rengini de biraz açarsan harika olur diye düşündüm bir an:)))
  Dudu

  YanıtlaSil
 4. Ben de kestirme modundayım bu ara :)

  YanıtlaSil
 5. Ben de çok yakışacağını düşündüm..Kestirmek istediğin modeli gördüm.harika..çok modern bi hava katacaktır sana.

  YanıtlaSil
 6. Kesinlikle kısa saç derim bende

  YanıtlaSil
 7. ayakkabılar ne zaman benim olacaaak diye bakıyor sanki 😊 cevap veriyorum o saç zaten çok kötü kimseye yakışmaz 😊 ben de bir Kıvırcık olarak diyorum ki uzun yakışıyor sana, topuzun yakistigi iyi topuz yapabilen birisin daha ne olsun, bunu yapamayanlar da var 😊

  YanıtlaSil
 8. Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim :) Kısa kestir diyen de var elletme diyen de, ikilemde kalınca ve emin olamayınca kısaya da cesaret edemeyince (uzaması 2-3 yılı buluyor maalesef) ben de sadece kat kestirdim :) Cesaretimi toplarsam belki kısacık kestiririm bir gün kimbilir :)

  YanıtlaSil
 9. Maşallah ne kadar güzel bir kızınız var =) Allah size bağışlasın, nazarlardan korusun....

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...