03 Aralık 2014

Biz Bize Fotoğraf Sergisi

Canım teyzem yıllardan beri çok güzel fotoğraflar çeker, bu hobisini de hiç hafife almaz, fotoğrafçılıkla ilgili kurslara katılır, kulüplere üye olur, hatta beni de teşvik ederek birlikte fotoğrafçılık kursuna gitmişliğimiz bile vardır (eğitim esnasında çektiğim fotoğrafların bir kısmını burada da paylaşmıştım)...
Canım teyzem hobisine karşı gösterdiği bu özenin meyvelerini toplamaya başladı bile :) Biz Bize Fotoğraf Grubu'nun 1. Karma Fotoğraf Sergisi'nde o da iki fotoğrafı ile yer aldı.
Biz de bu özel anı kaçırmak istemedik, serginin açılış kokteylinde ailecek hazır ve nazır bulunduk :)
Gelinle damadın dansettiği bu fotoğrafı teyzem Prag seyahatindeyken çekmiş, tıpkı bir film karesi gibi öyle di mi?
Teyzemin sergide yer alan diğer fotoğrafı da fotoğrafçılık kulübüyle birlikte gittikleri Yedi Göller gezisinde çektiği bu fotoğraf karesi... Her iki fotoğrafa da bayıldım!
Canım teyzem seninle gurur duyuyorum ve bir sonraki sergini heyecanla bekliyorum!
Niloş müzik dinletisine dalmışken ben de sergide yer alan diğer fotoğrafları (sergi alanı çok kalabalık olduğu için hepsini olamasa da bir kısmını) çektim... Sergi 6 Aralık'a kadar Caddebostan Kültür Merkezi'nde ziyaret edilebilir. Başta teyzem olmak üzere tüm fotoğrafçıları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum, hepinizin ışığı bol olsun!
Durul Doğru
Figen Yazgaç
Serdar Uygunoğlu
Niyazi Aslan
Veli Karaca
Serdar Uygunoğlu
Bekir Kılıç
Sibel Ertürkmen
Yusuf Tatlıtürk
Kaan Hansoy
A. Nilüfer Erdendoğdu
Onur Avcı
Mehmet Kıratlı
Derya Fakir Yılmaz
Bekir Kılıç
Alvan Alver
Bekir Kılıç
Serdar Gökhan
Seda Yurtcanlı
Nedim Maden
Serdar Uygunoğlu
Erdem Sipahi
Murat Bakmaz
Seda Yurtcanlı
Nedim Maden

6 yorum:

 1. Süper fotoğraflar... Paylaştığın için teşekkürler Noni:)

  YanıtlaSil
 2. Pardon unutmuşum, gelinle damadın dans ettiği fotoğraf en beğendiğim fotoğraf oldu. Serdar Uygunoğlu'nun atlı fotoğrafı da çok güzel...

  YanıtlaSil
 3. resimler çok şahane,daldım gittim valla kimbilir nerelere :)) Sibelciğim,bu arada sizin ailede sanatçı ünvanı taşımayan yok galiba,ne hoş bir ailesiniz...Teyzoşunu ben de tebrik ediyorum,seni ve Niloşu da kocaman öpüyorum,sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Hepsi birbirinden güzel... Yetenekli aile ne diyelim:))

  YanıtlaSil
 5. ben de dans eden çiftin fotosunu çok beğendim. kocaman tebrikler teyzene. Serdar Uygunoğlu' nun özellikle atlı fotoğrafına içim eridi resmen. atlar ayrı titretir yüreğimi çünkü. hemen gidip göreceğim inşallah sergiyi.

  Sevgiler
  Elif K.

  YanıtlaSil
 6. tebrik ederim, ailece gerçekten yeteneklisiniz :) mesela nil de öyle, çünkü bakıyorum benim oğlan hala çiziyor çizgi ama nil neler yapıyor di mi maşallah :))

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...