22 Aralık 2014

İlk Sinema Keyfimiz

Geçenlerde Nil'imle Akasya AVM'de, Kidzania'nın yanında yer alan, Ülker Smartt'ın ücretsiz 6D sinemasına girmiştik... Nil orada çok eğlenince benim gözümde hemen ampüller yanmaya başladı, kırk yılda bir sinemaya giden bir yavrucak olduğum için içimden "olleyyyy artık sinemaya gidebileceğimmm!" diye sevinç naraları atmaya başladım :) Gösterimde olan çocuk filmleri arasında en kısa olanı Rimolar ve Zimolar filmi olunca risk almamak için şansımızı ondan yana kullandık, mısırımızı ve ekstra minderimizi alıp koltuğumuza kurulduk.
Niloş sanki kırk yıldır sinema deneyimi varmış gibi oturur oturmaz mısırını yemeye koyuldu bile :) O filmi seyretti, ben ve canım annem de onun bu tatlı hallerini seyrettik :) Bir ara filmdeki bebek uçurumdan düşmek üzereyken bizimki gerçek sanıp çığlığı bastı ve ağlamaya başladı ama sonradan bebeğin kurtulduğunu görünce sakinleşti. Allahtan sinemada bizden başka kimse yoktu da (Kozzy'nin 11 seansı süper oluyormuş!) kimseyi rahatsız etmemiş olduk ;) Bir parti de film bitince bu sefer bitti diye ağladı ama neyseki bu da çok uzun sürmedi :)
İlk sinema deneyimimiz bizim için çok eğlenceli oldu. Niloş'u bilmem ama ben bir sonraki çocuk filmimizi dört gözle bekliyorum :)
Bluz: Sheinside
Şort: Park Bravo
Çanta: Zara
Ayakkabı: Park Store

8 yorum:

 1. Hayat ve Kurabiyesi22/12/14 08:59

  kalkalım gidelim olayını yaşamadınız yani öyle mi Sibelcim.. Valla insanlık için küçük ama biz ebeveynler için büyük adım :D

  Nehir 3 yaşına girecek daha hiç sinema ya götürmedim endişelerimi küçülttünüz.. 1 ocak için bende program yapayım .
  Çoook tatlısınız çok şıksınız yahu..
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle canım biz ebeveynler için büyük adım :) Niloş bir kere kalkmaya yeltendi ama sinemada kalkmak yok dedim tekrar oturdu yerine, bir de böyle mısır gibi oyalanabileceği atıştırmalıkları da almak iyi oluyor kalkmaya pek yeltenmiyorlar o zaman :) Hadi size de kolay gelsin canım, öperim tatlı kıvırcığını da seni de!

   Sil
 2. Nil💓
  Noni hep şort giysin ve Nil'i sinemaya götürüp foto çekip begspt'e yollasın! 👍😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Begspt'e yolladığım fotolardan sonra hala benden foto istediğine emin misin Evommmmm :)
   Özledimmmm görüşelimmmmmm!

   Sil
 3. benimki 3 e gireli 1 ay olucak..acaba denesem mi...çok istiyorum oğlumla sinemaya gitmek..

  YanıtlaSil
 4. oh ne güzel :) benim oğlum da 27 aylık falan, ben de tiyatroya götürdüm, 1 saat sürdü, hiiç sıkılmadı, buradaki herkese tavsiye ederiiim :))) hem zaten hepsi konuşuyor, ses sorun olmuyor, sıkılsa da çıkarız noolcak :)) noni, çok şıksın ;)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...