26 Nisan 2015

İlkbahara Hazırlık

Laptopıma koca bir fincan kahveyi döktüm :( Tamamen bozulmadı ama klavyesi gitti :( Aynısı ablamın da başına gelmiş, o da bir bardak su dökmüş (sakar kardeşler hee hee :)) ve bana yöntem olarak laptopın arasına bir havlu koyup ters çevirmemi ve üzerine 4-5 kalın kitap koyup 3 gün boyunca beklememi söyledi. Dediğini aynen yaptım, klavye kısmen kurtuldu sayılır ama eksik harflerle bir cümle kurmam oldukça zor oluyor, deli kız gibi devamlı başka bir sayfadan harfleri copy paste yapıp duruyorum, sanırım yeni bir laptop almanın vakti geldi :( Laptopımda böyle ciddi bir sorun yaşadığım için yayınlayacağım postları bir süreliğine ertelemek zorunda kadım... Yoksa onları oturup bu şekilde hedede hedede yazmaya çalışırsam beni tımarhaneye kapatmak zorunda kalabilirsiniz tercih sizin hee hee :)  Ay ben zor yazıyorum dedikçe inadına daha çok yazasım gedi :P Sadede gelecek olursak; bugün sadece wishlist post var, ben yeni bir laptoptan 32 dişim ortada sırıtarak size sesleninceye dek hoşçakalın!
İlkbahar hazırlıklarına başladım bile, ilk alışverişimi bu cici ayakkabıları alarak yaptım.
Tulumları hayatıma çok geç dahil ettim ama şimdi en sık tercih ettiğim giysilerden biri oldular! Kısası, uzunu, yazlığı kışlığı hepsini çoook seviyorum. Vintage tarzdaki bu tuluma da bayıldım ve hemen sepetime attım, giymek için sabırsızlanıyorum!
Yaşlandıkça olmadık renkleri beğenir oldum; şu mor ayakkabılar gibi mesela :) Mor tulumum ile birlikte nasıl duracaklar merak ediyorum ;)
Bu çiçekli tulum da çok tatlı öyle di mi?
Bu elbise de tam benlik!
Ve son olarak bu clutch'ı sizlerle paylaşmak istedim.
Ne demişler? Hayat size ekşi bir limon uzattıysa şekeri siz olun bir limonata yapın ya da bir mojito hazırlayın tercih sizin :)
Hepinize mutlu pazarlar dilerim, şükürler olsun ki postu bir şekilde tamamladım, 1 saat sürmüştür sanırım!

3 yorum:

 1. İngilizcem berbat keşke şu site türkçeleştirilse

  YanıtlaSil
 2. geçmiş olsun.. telefona su gelince pirinç kavanozuna gömme işini duydum internetten ve yaptım 1 gün telefonum pirinçli kavanozda kaldı (tabi pilini çıkarıyorsun) ve düzeldi..acaba laptop içinde olabilir mi :( bi araştırsan ..en azından denemiş olursun.
  mutlu haftalar sevgiler,
  http://loveandsmile.wordpress.com/

  YanıtlaSil
 3. Talihsiz bir kaza, geçmiş olsun:(
  Bu postu kopyaladığın harflerle yapma sabrı gösterdin demek:)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...