26 Mayıs 2015

Mekanizma

Hazır çekilişim devam ediyorken bir Sheinside ürünümle size poz veriyim istedim :) Bildiğiniz gibi ben Boğa burcuyum ve burcumun en pis özelliği de kararsızlığımızdır! Alışverişte de genelde durum değişmez, ben bir seçim yapıp alana kadar başka biri o ürünü çoktan alıp üzerine giymiş bile olur :) Neyseki bu sefer çabuk karar verdim ve stoklarda sadece 1 adet kalan bu şirin montu ben kaptım, ahhh keşke her konuda bu kadar atik davransam ne iyi olur!
Hahahah bendeki karar mekanizması işte aynen böyle işliyor :P
Kararsızlıklarla boğuşan karar mekanizmam RengimStyle'ın bu güzel matruşkalı kolyesini seçerken de devreye girdi elbette! İlk olarak bu portakal renkliyi seçtim ama sonra mavi renginde de aklım kaldı, sonra uçuk pembeyi gördüm ve kırmızıyı ve veee... Ayyy bu bardağın bir dolu bir boş tarafını görüp bir türlü sonuca varamamak gibi bişey resmen :)
Çok konuştum ama bakın bu postu bir şekilde sonuca bağlayacağım; Sheinside çekilişim bir hafta boyunca devam edecek, katılmak isteyenleri bir alttaki posta doğru alabilirim ;)
Mont: Sheinside
T-shirt: Koton
Jean: Mavi
Kolye: RengimStyle
Çanta: Zara

4 yorum:

 1. o kararsızlık Koçlarda da mevcum Nonim :) herzamanki gibi çok güzelsin.. öpüyorum

  YanıtlaSil
 2. aynı şelikde bende bir koç kadınıyım ve kararsızım :( buarada mont çok güzelmiş sevgili noni...

  YanıtlaSil
 3. monta bayıldımmm :) kolye de nefis..
  çekilişe katılmaıdm çünkü sadece kredi kartıyla alışveriş yapılamıyor sanırım başka bi sistem işliyor o yüzden başkasının hakkını almıyım dedim..
  kararsız mıyım değilmiyim karar veremiyorum ben de ..yani düşün kararsızlığımı... tipik terazi bendeniz :))
  http://loveandsmile.wordpress.com/

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...