31 Temmuz 2015

Hayat Kısa... Saçlarım da...

Hayat kısa aynen saçlarım gibi!
Bu sıcaklarda saçlarımı kestirmem isabetli bir karar oldu bence :) Artık birazcık uzasa bu beni rahatsız etmeye başlıyor, bir de pratiklik açısından da benim için kısa saç çok daha kolay oldu... Nadiren de olsa uzun saçlı halimi özlüyorum ama şekil vermek için uzun süre uğraşmam, Nil'in hareketliliği ile buna fazla zaman ayıramamam, sıcak havalarda devamlı topluyor olmam, klasik bir görüntü vermesi vesaire gibi faktörleri hatırlayınca "yok yok kısa daha iyi, ben bir süre daha böyle takılıyım" diyorum :)
Kısa saçlarımı uzun gömleğimle kombinledim, bu gömleğin yumuşacık dokusuna ve fotoğraflardan pek anlaşılmasa da üzerindeki köpek desenlerine bayıldım!
Kısa hafta sonunuza bir dolu mutluluk sığdırmanız dileklerimle...
Gömlek: Shein
Yüzük: Evihan
Kolye: I Am
Çanta: Zara

8 yorum:

 1. sanki saçların kısalmamış da rengi açılmış gibi geldi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok yok bayağı kısaldı, arkadan özellikle, rengi de açıldı evet :)

   Sil
 2. Çok yakışmış! Bayıldım. Güzel yüzün çıkmış ortaya iyice. Kesinlikle uzatma saçlarını, böyle süper!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayda'cığım çok teşekkürler nazik prensesim!

   Sil
 3. kısa saç büyük rahatlık aslında, ama benim de saçlar kıvırcık, uzun olunca toplayabilmek işime geliyor:) Size çok yakışıyor ama

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kısa saç da toplama derdi de olmuyor aslında :) Çok teşekkürler :)

   Sil
 4. Nonim,

  Kısa saç çok yakışmış.Ama benim dikkat çekmek istediğim nokta üst bacakların.Kadınların en sorunlu kaslarından biri sende bir harika.Ben uzun süredir spor yapıp o kası çalıştırdığım için dikkatimi çekti.Haftada iki spora rağmen sendeki kas yok bende:) Bu sebeple çan etekler yerine kısa şortlar dar pantolonlar giymelisin.

  Çok öptüm:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayy çok teşekkür ederim 40 yaşa merdiven dayamışken bunları duymak bir harika :) Spor yapacak zamanım keşke olsa, ben o zamanı yaramaz kızımın peşinde bir aşağı bir yukarı koşturarak geçiriyorum sanırım :) Benim de en büyük derdim göbeğim, bacaklarım ince olsa bile o göbek gitmiyor bir türlü pöfsss :(
   Ben de çok öpüyorum!

   Sil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...